Filmuojant vieną iš „Netflix“ serialų įvyko tragiškas įvykis: žuvo du aktoriai, dar šeši žmonės sužeisti 

Kino pasaulis sukrėstas: „Netflix“ platformos serialo filmavimo metu žuvo du aktoriai, o dar šeši žmonės sužeisti.

„Netflix“ atstovai išplatino pranešimą, kuriame patvirtino, kad įvyko mikroautobuso, gabenusio serialo „The Chosen One“ serialo aktorius ir kitus komandos narius, avarija. Ji įvyko birželio 16 d., Meksikoje.


„Esame labai nuliūdinti šios tragiškos avarijos, nusinešusios Ray Gardun ir Juan Fransisco Gonzalezo gyvybes. Mintimis esame su žuvusiųjų artimaisiais ir šio nelaimingo atsitikimo metu sužeistais asmenimis“, - rašoma „Netflix“ pareiškime.


Dėl šio nelaimingo incidento jau pasklido atgarsiai visame pasaulyje. Dviejų žuvusių aktorių draugai išreiškė susirūpinimą dėl darbo sąlygų filmavimų metu. Jie teigė, kad serialo „The Chosen One“ komandos nariai skundėsi dėl įvairių logistikos ir transporto problemų, kurios iškilo filmuojant serialo serijas.


Anot serialo komandai artimų šaltinių, mikroautobusas, kuriuo buvo vežami aktoriai, buvo netinkamos būklės, jo padangos buvo nusidėvėjusios, stabdžiai cypė, o vairas klibėjo. Žmonių teigimu, avariją galėjo lemti didelis mikroautobusą vairavusio žmogaus nuovargis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis