Jaunoji mamos kopija: aktorės Jessica Alba vyresnėlė dukra Honor Marie stebina panašumu į garsiąją mamą

Aktorė Jessica Alba kartu su vyru Cash Warren augina tris vaikus - dukrą Honor (14 m.), dukrą Haven (10 m.) ir Hayes (5 m. ).

Jų šeimos gyvenimą „Instagram“ platformoje seka daugybė žmonių visame pasaulyje. O prieš savaitę Jessica šventė savo vyresnėlės Honor Marie 14-ąjį gimtadienį. „Instagram“ platformoje ji pasidalino žavingu vaizdo montažu, kuriame buvo sudėtos gražiausios akimirkos iš Honor gyvenimo. „Mano meilė, mano pirmas kūdikis - jai jau 14 metų 🤯! Kur dingo laikas? Atrodo, kad tik vakar buvai tik mažas kūdikis – praleidome valandų valandas žiūrėdamos viena į kitą. Tu apvertei mano visą pasaulį aukštyn kojomis ir parodei man pačią giliausią meilę. Aš taip didžiuojuosi tuo, kas tu esi - tokia maloni, protinga, išmintinga, pasitikinti savimi, nepriklausoma, kūrybinga ir meniška - tu esi mano angelas ir dar daugiau“, – po nuotrauka rašė ji.


Iš tiesų, vyresniąją Jessica dukrą bei pačią aktorę sieja itin gilus ir artimas ryšys. Be to, jų fizinis panašumas tiesiog atima žadą - Honor atrodo tarsi Jessica, kuomet buvo paauglė! Iš garsiosios mamos Honor paveldėjo auksinio atspalvio odą, gilias, rudas akis ir įsimintinus veido bruožus. Jessica ir pati ne kartą įvairiuose interviu yra pripažinusi, jog kartais ir ją pačią stebina vyresnėlės fizinis panašumas į ją. Tiesa, kol kas Jessica ir dukra panašios tik išvaizda - kadangi Honor dar jauna, nežinia, kokia profesinę kryptį ji žada pasirinkti.


Kadangi abu Honor tėvai dirba kino industrijoje, tikėtina, kad jau greitai Honor pradės dominti kino pasaulis. Tad nenustebk, jei šią garsiosios aktorės dukrelę greitai išvysi kuriame nors kino filme!


View this post on Instagram

A post shared by ❤Honor❤Haven❤Hayes❤ (@honormariewarren)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis