Karti realybė ar vaidyba? Prieš J. Depp teismo bylą pralaimėjusi jo buvusi žmona A. Heard užfiksuota pigių prekių parduotuvėje

Teismo bylą prieš buvusį savo vyrą, aktorių Johnny Depp pralaimėjusi aktorė Amber Heard savaitgalį buvo pastebėta apsipirkinėjanti pigių prekių prekybos centre „TJ Maxx“ su savo seserimi po to, kai jai buvo nurodyta sumokėti savo buvusiam 8,3 mln. JAV dolerių.

Primename, kad prieš keletą savaičių paaiškėjo, kad JAV aktorius Johnny Depp laimėjo bylą dėl šmeižto prieš buvusią žmoną Amber Heard. Prisiekusieji priteisė J. Deppui 10 mln. dolerių kompensaciją ir 5 mln. dolerių baudinių nuostolių atlyginimo. Pastarąją sumą teisėja Penney Azcarate sumažino iki Virdžinijos įstatymuose nustatytos 350 tūkst. JAV dolerių ribos.


Prisiekusieji taip pat priteisė 2 mln. dolerių žalos atlyginimo A. Heard pagal jos priešieškinį ir nepriteisė jokio baudinių nuostolių atlyginimo, pripažinus vieną jos ieškinio punktą pagrįstu.


36 metų aktorė ir jos sesuo Whitney Henriquez savaitgalį mėgavosi laiku pigių prekių parduotuvėje Bridžhamptono rajone. Ji buvo plaukus surišusi į kuoduką ir vilkėjo baltus lininius marškinius bei dėvėjo aptemptus džinsus, o tai yra ryškus kontrastas nuo jos labai įmantrios aprangos teismo metu. Holivudo žvaigždė viešai prisipažino negalinti sau leisti 8,3 mln. JAV dolerių žalos atlyginimo, todėl dar nėra aišku, ar J. Depp įvykdys teismo sprendimą ir paprašys A. Heard sumokėti didelę pinigų sumą.


Iš karto po to, kuomet nuotraukos ir vaizdo įrašai iš pigių prekių prekybos centro „TJ Maxx“ pasiekė viešumą, A. Heard šalininkai ir aktorės nemėgstantys asmenys pasidalijo į dvi dalis. Aktorės šalininkai teigė, jog A. Heard išgyvena sunkų etapą, nes jai itin trūksta pinigų ir ji yra priversta apsipirkinėti pigių prekių parduotuvėse. O štai aktorės nemėgstantys asmenys teigė, jog visa tai - tik dar viena A. Heard spektaklio dalis. Jų teigimu, aktorei toli gražu nereikalingi pigūs drabužiai, mat savo spintose ji turi aibes garsių mados dizainerių apdarų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis