Askoto žirgų lenktynėse - žymūs veidai: nuo Kembridžo hercogienės Kate Middleton iki elegantiškosios Astos Valentaitės

Karališkosios Askoto žirgų lenktynės - kasmetinis Didžiojoje Britanijoje vykstantis prestižinis renginys. Į šią įspūdingą kelių dienų šventę kiekvienais metais susirenka daugybė žinomų žmonių: karališkosios šeimos atstovai, garsūs verslininkai bei visuomenės atstovai.

Kaip ir kiekvienais metais, į renginį atvyko Kembridžo hercogienė Kate Middleton su savo vyru princu Viljamu. Pora dalyvavo karietų procesijoje ikoninėse žirgų lenktynėse. Princas Viljamas vilkėjo elegantišką fraką, o Kate vilkėjo rudą ir baltą taškuotą drabužių dizainerės Alessandros Rich suknelę bei Sally-Ann Provan skrybėlaitę su gėlių detalėmis viršuje.


Princas Viljamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton
Princas Viljamas ir Kembridžo hercogienė Kate Middleton
Vida PressKembridžo hercogienė Kate Middleton
Kembridžo hercogienė Kate Middleton
Vida Press


Ir nors Kate elegancijai sunku prilygti, gracingumu Kembridžo hercogienei nenusileido modelis bei stilistė Asta Valentaitė, kuri renginyje pasirodė su sužadėtiniu britų multimilijonieriumi Glenu Manchesteriu.  A. Valentaitė renginiui pasirinko Philip Treacy stilingą skrybėlaitę, prie kurios priderino garsaus mados dizainerio Ralph Lauren baltą ilgą suknelę.


Nuotraukomis iš renginio Asta pasidalijo savo Instagram“ paskyroje ir kaipmat susilaukė labai daug komplimentų dėl savojo įvaizdžio. Astos sekėjai bei žinomi draugai gyrė Astos stiliaus pasirinkimus ir teigė, jog moteris atrodo itin elegantiškai bei rafinuotai.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis