Iglė Bernotaitytė pristato vasaros hitą ir stilingą jo vaizdo klipą

Iglė pristato vasarišką dainą ir vaizdo klipą „Su tavimi“. Dainininkė sako, kad norėjo į klipą sudėti kuo daugiau šilumos ir vasaros pojūčių.

Čia ir riedučiai, ir motoroleris, ir nuostabus saulėlydis nuo vieno sostinės dangoraižių stogo. Klipas - itin vizualus ir išbaigtas. Ir jam net neprireikė stilistų pagalbos – savo įvaizdžiu Iglė visu šimtu procentu pasirūpino pati.


„Stiliaus kūrimas yra mano mėgiamas hobis, kuris po truputėlį virsta darbu. O ateityje turi realų šansą tapti ir verslu“, – sako Iglė. Iš pradžių kūrusi įvaizdžius tik sau ir demonstravus juos „Tik tok“ ir „Instagram“, Iglė vis dažniau sulaukia prašymų kurti ir kitiems. „O tai jau pagimdė verslo idėjų, kurių dar nenorėčiau atskleisti. Tačiau galiu pasakyti, kad manęs laukia kūrybinga ir darbinga vasara“, – sako dainininkė.Iglė Bernotaitytė pristato vasaros hitą ir stilingą jo vaizdo klipą
Iglė Bernotaitytė pristato vasaros hitą ir stilingą jo vaizdo klipą
Organizatorių archyvasJi prisipažįsta, kad pastaruoju metu yra tiesiog kupina idėjų ir noro jas realizuoti. Dainininkė įsitikinusi, kad tai jos stipriai pakeisto gyvenimo būdo ir prisijaukintos dvasinės filosofijos rezultatas. 


Iglė jau kuris laikas nevalgo mėsos ir nevartoja alkoholio. Taip pat jos gyvenime atsirado daug vietos meditacijai, savirefleksijai ir vidinės taikos kūrimui. „Ir šioje dainoje kalbu apie tai, kaip mums turėtų būti gera laiką leisti su savimi, pažinti savo vidų, neskubėti, mėgautis mažomis akimirkomis. Kalbu ir apie meilę, kurią jaučiu santykiuose, darbe, gamtoje. Noriu, kad visi pasimėgautume vasara, nes jos tiek nedaug Lietuvoje tebūna. Pasidžiaukime, kad turime ne tik nuostabų gamtos laiką, bet ir saugų, taikų gyvenimą“, – sako Iglė.


Dainos „Su tavimi“ klausykitės ir vasarišką klipą žiūrėkite čia:

„Su tavimi“ tapo ir paskutine debiutinio Iglės albumo „Drugeliai“ daina. Albumas bus išleistas skaitmeniniu formatu ir artimiausiomis dienomis pasirodys visose muzikos platformose. Jame – net 17 kūrinių. Tarp jų superhitai „Leisk bandyt“, „Tu nemoki“ (su Sauliumi Prūsaičiu). Tai pat gerai žinomos ir mėgiamos dainos „Kvepia namai“ (su Tadu Juodsnukiu), nauja M. Mikutavičiaus dainos „Baigėme mokyklą“ versija, kurią įrašė Marijonas, Iglė ir Karina ir daug kitų populiarumo jau sulaukusių kūrinių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis