Populiariajame seriale „Stranger Things“ vaidino būrys lietuvių aktorių: kokius vaidmenis jie atliko?

Praėjusį mėnesį pasirodžius ketvirtojo „Stranger Things“ (angl. „Keisti dalykai“) sezonui susidomėjimas šiuo serialu itin išaugo. 

Įdomu tai, kad daugelis šio sezono scenų buvo filmuotos Lietuvoje, pavyzdžiui, Lukiškių kalėjimo kameroje. Ketvirtasis serialo sezonas, kurio premjera įvyko gegužės 27 dieną, buvo filmuojamas, bendradarbiaujant su Vilniaus kino biuru, ,,Baltic Film Services”, ,,Baltic Locations” skirtingose sostinės lokacijose, bet žymiausia jų buvo Lukiškių kalėjimas. 2019 metais šis pastatas nustojo veikti kaip įkalinimo įstaiga, buvo pertvarkytas ir paverstas Lukiškių kalėjimu 2.0 – menininkų centru ir išskirtinės muzikos, meno bei kitų renginių vieta.


Dar viena su naujuoju serialo sezono susijusi detalė yra ta, kad seriale vaidmenis kūrė ir žinomi Lietuvos aktoriai. „Tik Tok“ platformoje net yra sukurtas trumpas vaizdo įrašas, kuriame pasirodo visi seriale vaidinę lietuvių aktoriai.

@auggis

#strangerthings #lithuania #lithuanian #fyp #foryou #st #strangerthings4

♬ Phonky Trap - Suave Lee


Tarp jų - žinomos Lietuvos kino asmenybės - Karolis Kasperavičius (seriale vaidino rusą apsauginį), Andrius Paulavičius ( seriale vaidino vadovaujantį tardytoją), Vaidotas Martinaitis (seriale vaidino prižiūrėtoją Melnikovą), Saulius Bareikis ( seriale vaidino rusą gydytoją), Tomas Žaibus (seriale vaidino rusą apsauginį).


Ar jau matei naująsias serialo serijas ir atpažinai mūsų tautiečius jose?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis