Karšta naujiena: gali būti, kad „Saulėlydžio“ žvaigždes Kristen Stewart ir Robert Pattinson ir vėl išvysime ekrane drauge!

Aktoriai ir buvę „Saulėlydžio“ sagos kolegos Kristen Stewart ir Robert Pattinson galbūt ir vėl susitiks filmavimo aikštelėje naujam filmui!

Vienas kino režisierius nori, kad jie vėl kartu vaidintų ekrane. Ar Kristen Stewart ir Robert Pattinson grįš į savo Bellos ir Edvardo vaidmenis ir vaidins „Saulėlydžio“ 6 - ojoje dalis? Na, ne visai, bet jei režisierius, praeityje dirbęs su abiemis žvaigždėmis, įgyvendins savo planus, buvusi filmų pora vėl gali susijungti ekrane. Neseniai duodamas interviu režisierius David Cronenberg, ką tik dirbęs su Kristen prie naujojo filmo „Ateities nusikaltimai“, sakė, kad norėtų, kad Kristen ir Robert vėl dirbtų kartu. Anksčiau jis dirbo su Robert 2012 m. filme „Cosmopolis“ ir 2014 m. filme „Žvaigždžių žemėlapiuose“. 


Robert Pattinson ir Kristen Stewart
Robert Pattinson ir Kristen Stewart
Vida Press„Taip, aš tikrai galvoju apie filmą, kur jie abu galėtų pasirodyti kartu. Nenoriu apie tai dar daug kalbėti ir tai išlaikysiu tai paslaptyje, tačiau pasakysiu viena - tokia galimybė tikrai egzistuoja“ - leidiniui „World of Reel“ sakė jis.


Ir vis dėlto Kristen ir Robert pasirodymas bendrame kine gali būti problematiškas, nes gerbėjai gali tikėtis tam tikrų aktorių santykių ir tai trukdytų jiems kurti naujus personažus. Aktoriai tikriausiai nenorėtų vaidinti kitos, panašios į Edvardą ir Belą stiliaus poros, atsižvelgiant į chaosą jų asmeniniame gyvenime, kurį sukėlė būtent šie vaidmenys.


Abu aktoriai šiuo metu turi daugybę projektų, bet meluotume, jei sakytume, kad nebūtume suinteresuoti vėl išvysti juos abu kartu ekrane. Abu aktoriai demonstravo savo įvairiapusę vaidybą tokiuose projektuose kaip „Spencer“ ir „The Lighthouse“, jau nekalbant apie šių metų favoritą kino pasaulyje „Betmeną“. 


Vis dėlto nesitikėkime greito aktorių sutikimo drauge ir vėl dirbti. „Kol kas tai tik teoriniai pasvarstymai. Ir vis dėlto tai yra galimybė ir labai didelė galimybė!“, - sakė režisierius David Cronenberg.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis