Atomazga: paaiškėjo, kas kaltas Johnny Depp ir jo buvusios žmonos Amber Heard teisme

JAV aktorius Johnny Deppas laimėjo bylą dėl šmeižto prieš buvusią žmoną Amber Heard, trečiadienį nusprendė prisiekusieji JAV Virdžinijos valstijoje, o prie teismo salės džiūgavo susirinkusi J. Deppo šalininkų minia.

Viduje juodai apsirengusi A. Heard nuleidusi akis klausėsi, kai buvo skaitomas prisiekusiųjų sprendimas jos atsakomąjį ieškinį atmesti.

Prisiekusieji priteisė J. Deppui 10 mln. dolerių kompensaciją ir 5 mln. dolerių baudinių nuostolių atlyginimo. Pastarąją sumą teisėja Penney Azcarate sumažino iki Virdžinijos įstatymuose nustatytos 350 tūkst. JAV dolerių ribos.


Prisiekusieji taip pat priteisė 2 mln. dolerių žalos atlyginimo A. Heard pagal jos priešieškinį ir nepriteisė jokio baudinių nuostolių atlyginimo, pripažinus vieną jos ieškinio punktą pagrįstu.


Penkių vyrų ir dviejų moterų prisiekusiųjų žiuri sprendimą paskelbė po tris dienas trukusio beveik 13 valandų svarstymo. Balandžio 11 dieną prasidėjusiame ir šešias savaites trukusiame audringame teismo procese dėl šmeižto J. Deppas ir A. Heard vienas kitą kaltino smurtu ir netinkamu elgesiu šeimoje, o socialinės žiniasklaidos fonas buvo gerokai palankesnis „Karibų piratų“ žvaigždei.Johnny Depp ir Amber Heard
Johnny Depp ir Amber Heard
Vida PressJ. Depui artimas šaltinis trečiadienį laikraščiui „Los Angeles Times“ pranešė, kad aktorius ir muzikantas „turėjo iš anksto suplanuotų darbo įsipareigojimų, prisiimtų prieš teismo procesą“ ir sprendimo skelbimą stebės iš Jungtinės Karalystės.


„Nesvarbu, kas nutiks, aš atvykau čia, pasakiau tiesą ir išsakiau viską, ką šešerius metus nenoromis nešiojausi savyje“, – sakė J. Deppas praėjusią savaitę liudytojų tribūnoje, pavadinęs A. Heard kaltinimus „absurdiškais, žeminančiais, juokingais, skausmingais, laukiniais, neįsivaizduojamai brutaliais, žiauriais ir visiškai melagingais. Visiškai melagingais“.


A. Heard praėjusią savaitę prisiekusiesiems papasakojo, ką išgyveno po išsiskyrimo su J. Deppu ir atsakomojo ieškinio pateikimo. „Žmonės nori mane nužudyti ir kasdien man tai sako, – teigė ji. – Žmonės nori įdėti mano kūdikį į mikrobangų krosnelę, ir jie man tai sako. Johnny man grasino – žadėjo, žadėjo man – kad jei kada nors jį paliksiu, jis privers mane galvoti apie jį kiekvieną dieną, kol būsiu gyva“.


J. Deppas reikalavo iš A. Heard 50 mln. dolerių (47 mln. eurų) kompensacijos. Jis kaltino ją melu apie smurtą šeimoje, sugriovusį jo karjerą. A. Heard 2018 metais laikraštyje „The Washington Post“ išspausdintame straipsnyje vadino save šeiminio smurto auka, tačiau konkrečiai J. Deppo neįvardijo.


2021 metais A. Heard pateikė atsakomąjį ieškinį prieš J. Deppą, reikalaudama 100 mln. dolerių kompensacijos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis