Turtingiausias planetos žmogus Elon Musk - nebe vienišas: jo širdį užkariavo gražuolė australų aktorė

Turtingiausias planetos žmogus ir „SpaceX“ įkūrėjas Elon Musk - nebe vienišas.

Kiek anksčiau Elon buvo siejamas su atlikėja Grimes. Popmuzikantė prieš keletą mėnesių paskelbtame interviu „Vanity Fair“ sakė, kad ji ir „Tesla/SpaceX“ įkūrėjas Elon Musk gruodį susilaukė antrojo vaiko per surogatinę motiną, tačiau... pora jau spėjo išsiskirti po vaiko gimimo. „Pranešu, kad aš ir Elon išsiskyrėme, bet jis yra mano geriausias draugas ir mano gyvenimo meilė, o mano gyvenimas yra skirtas amžinajai misijai“, - paslaptingai kalbėjo Grimes interviu metu.


Na, o šį savaitgalį Elon buvo pastebėtas besimėgaudamas pietumis prabangiame Prancūzijos pakrantės miestelyje Sen Tropeze kartu su populiaria australų aktore Natasha Bassett. Magnatas buvo nufotografuotas besimėgaujantis pasimatymu su savo naująja moterimi po to, buvo pranešta, kad jis pakvietė Natashą drauge nueiti į savo draugų Ari Emanuel ir Sarah Staudinger vestuves.


Pranešama, kad pora iš tiesų pradėjo susitikinėti dar vasarį, praėjus dviem mėnesiams po to, kai Elon ir Grimes pasuko skirtingais keliais, tačiau atrodo, kad Natasha buvo Elon šeimos draugė jau daugelį metų. Elon motina Maye pakomentavo Instagram įrašą, kurį Natasha paskelbė dar 2015 m., ir jame parašė, kad buvo „malonu su ja susitikti“. Panašu, kad abi moterys yra artimos, nes Natasha ir Maye praėjusią savaitę buvo nufotografuotos kartu su filmo Elvis premjeroje Kanuose.


Gali būti, jog turtingiausią planetos žmogų sužavėjo Natashos talentas vaidinti, tačiau gali būti, jog jį patraukė ir įstabi jos išvaizda. Natasha - tikra gražuolė. Įsimintinų veido bruožų mergina iš tiesų spinduliuoja neįtikimą žavesį. Kaip manai, ar šis romanas gali virsti ilgalaikiais santykiais?View this post on Instagram

A post shared by Natasha Bassett (@natashabassett)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis