Vienas laukiamiausių įvykių: kas jau yra žinoma apie J. Lopez ir B. Affleck vestuves?

Vos pasklidus žiniai apie garsių aktorių Jennifer Lopez ir Ben Affleck sužadėtuves, daugelis pradėjo smalsauti, kokios bus jų būsimos vestuvės. Jaukios ir intymios ar priešingai - didelės ir sutrauksiančios daug dėmesio? Surinkome įdomiausią informaciją apie būsimas garsių žmonių tuoktuves.

„Us Weekly“ praneša, kad Jennifer Lopez ir Benas Affleckas dar nenustatė tikslios vestuvių datos, tačiau porai artimas šaltinis teigia, kad vestuvės gali įvykti labai greitai ir netikėtai. Šaltinis kalba, kad iš naujo susikūrusi pora jau planuoja vestuvinę ceremoniją.


Ir vis dėlto, tai nebus nedidelės, intymios vestuvės, kurias yra taip pamėgusios rengti garsios pasaulio žvaigždės. Ir vis dėlto, būtent didelių vestuvių organizavimas kadaise ir išskyrė Jennifer su Ben. Pora susitikinėjo 2002 - 2004 metais ir susižadėjo prieš atšaukdami savo pirmąsias vestuves 2003 m. rugsėjį.Ben Affleck ir Jennifer Lopez
Ben Affleck ir Jennifer Lopez
Vida PressJie tokį žingsnį aiškino beprotišku žiniasklaidos susitelkimu aplink jų vestuves: „Dėl pernelyg didelio žiniasklaidos dėmesio, kurio susilaukė mūsų vestuvės, mes nusprendė atidėti šventę“, – anuomet pasidalijo jie pranešime spaudai. „Kai rimtai svarstėme samdyti tris atskiras nuotakas trijose skirtingose ​​vietose, kad galėtume nukreipti žiniasklaidos dėmesį nuo tikrųjų vestuvių, supratome, kad kažkas yra ne taip. Pradėjome jausti, kad diena, kuri turėjo būti laimingiausia mūsų gyvenime, gali būti ne tokia jau kupina laimės. Jautėme, kad diena, kuri turėjo būti džiaugsminga ir šventa, gali būti sugadinta mums, mūsų šeimoms ir draugams“, – tuomet rašė jie.


Dabar, praėjus dešimtmečiams, Jennifer nori kažko didelio. „Ji tikrai nori įspūdingos šventės ir pinigai nebus kliūtis jai tokia suorganizuoti! “, – sakė šaltinis. Artimas porai šaltinis pridūrė, kad nors Jennifer kitiems sako, jog vestuvių data jai nerūpi, iš tikrųjų ji mielai ištekėtų per ateinančius kelis mėnesius, jei to norėtų ir Ben. „Jennifer jums gali pasakyti, kad neskuba tuoktis, bet jos draugai mano kitaip“, – sakė šaltinis. „Tiesa ta, kad jei Ben norėtų tai padaryti dar šią vasarą, ji labai apsidžiaugtų. Ji nori, kad visi formalumai būtų panaikinti ir kad jie galėtų pradėti savo bendrą gyvenimo kelionę kaip vyras ir žmona“, – sakė šaltinis.Ben Affleck ir Jennifer Lopez
Ben Affleck ir Jennifer Lopez
Vida PressVasario mėnesį Jennifer kalbėjosi su vieno leidinio žurnaliste ir išreiškė turinti viltį praleisti su Ben visą likusį gyvenimą. „Aš tiesiog noriu, kad mano ateitis būtų kupina meilės ir laimės su vaikais ir savo partneriu“, – sakė ji. „Manau, kad visi nori būti laimingi, su kuo nors pasent ir aš šiuo metu dėl to jaučiuosi saugiai dėl to. Aš taip didžiuojuosi Ben, taip didžiuojuosi tuo žmogumi, kuriuo jis tapo“, – sakė ji.


„Būti sąžiningiems vienas kitam ir mylėti - tai ir yra santykių pagrindas. Jaučiuosi taip, lyg šiandien Ben atsidūrė tokioje savo gyvenimo vietoje, kurioje šiuo metu esu ir aš. O visas mūsų gyvenimas buvo tarsi ilga kelionė, siekiant išsiaiškinti apie save daug dalykų ir pagaliau patekti į vietą, kurioje šiuo metu esame mes kartu. Todėl šiandien mes galime būti laiminguose, sveikuose santykiuose“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis