10 įsimintiniausių filmų, kuriuose vaidino Johnny Depp

Aktorius Johnny Depp yra vienas įtakingiausių ir populiariausių šios kartos aktorių, kurio visi filmai turi labai skirtingą ir unikalų stilių. Jis geriausiai žinomas dėl savo darbo su režisieriumi Tim Burton, išgarsėjusiu savo komedijos / gotikos motyvais kine, tačiau aktoriaus filmografijoje yra daug kitų įvairių vaidmenų.

Šiandien, kai Johnny Depp vardas skamba pasaulyje dėl teismo bylos su buvusiąja, taip pat aktore Amber Heard, prisiminkime, kokiose puikiose juostose yra vaidinęs aktorius.


„Mirusi nuotaka” (angl. Corpse Bride)


Filmas sukasi apie jauną vaikiną Viktorą. Jaunasis Viktoras perkeliamas į požeminį mirusiųjų pasaulį, kur paslaptingai veda Mirusią nuotaką. Tuo metu tikroji jo sužadėtinė Viktorija nuliūdusi jo laukia gyvųjų pasaulyje. Nors mirusiųjų žemėje gyvenimas yra daug spalvingesnis nei jo griežtas auklėjimas, Viktoras suvokia, kad čia nėra nieko, dėl ko galėtų atsisakyti savo tikrosios meilės…
„Alisa Stebuklų šalyje” (angl. Alice in Wonderland)


Tai filmas, skirtas visai šeimai. Devyniolikmetė Alisa, sekdama triušį su liemene, netikėtai sugrįžta į savo vaikystę, kaip vėliau sužinome, ne pirmą kartą ir čia su maža mergaite mes pasileidžiame į nuostabią ir kupiną nuotykių kelionę. Čia sutinkame galybę įdomių personažų ir sužinome, kad iki pusryčių būtina patikėti šešiais neįmanomais dalykais ir, kad tik visiškai išprotėję yra patys šauniausi.
„Kokainas” (angl. Blow)


Režisierius Tedas Demas 2002-aisiais pats mirė nuo kokaino. Likimo ironija, kad būtent jis sukūrė filmą apie realų žmogų – Džordžą Jangą, kuris pirmasis atvežė į Jungtines Valstijas kokainą iš Kolumbijos. Hipių ir sekso revoliucijos laikais pradėjęs pardavinėti "žolę”, Džordžas suprato atradęs aukso gyslą. Deja, sėkmė jį lydėjo neilgai. Džordžas atsidūrė kalėjime. Kokainas / Blow (2001) - DramaTačiau čia jis išmoko daugybės dalykų ir susirado draugą iš Kolumbijos. Paleistas į laisvę Džordžas nedelsdamas nuvyko aplankyti Diego ir sutarė į Jungtines Valstijas gabenti kokainą. Narkotikas buvo tikra sensacija, ir labai greitai Džordžas nebeturėjo nė kur dėti pinigų, gautų už prekybą kokainu.„Svynis Todas: demoniškasis Flyto gatvės kirpėjas” angl. (Sweeney Todd: The Demon Barber Of Fleet Street)


Benžamino Barkerio gyvenimas buvo puikus. Jis turėjo gražią žmoną ir mažą dukrą. Deja, vieno įtakingo žmogaus įgeidžiai Benžamino gyvenimą visiškai sugriovė. Grįžęs iš 15 metų trukusios tremties Benžaminas tapo Svyniu Todu – makabrišku kirpėju-barzdaskučiu, meistriškai valdančiu skustuvus palei klientų kaklus. Beje, Svynis savo skustuvais pjauna ne tik plaukus, bet ir seniai įgytų priešų gerkles. Prie šio demoniško plano prisideda ir panelė Lovet, pamišusi kepyklos savininkė, kuriai Svynio atsiradimas žada ne tik klestintį verslą, bet ir naujus jausmus.„Karibų piratai: pasaulio pakrašty” (Pirates Of The Caribbean: At World's End)


„Karibų piratai: pasaulio pakrašty“ („Pirates of the Caribbean: At World's End“) – 2007 m. amerikiečių režisieriaus Gore Verbinskio sukurtas nuotykių filmas. Geri piratų laikai eina į pabaigą. Po kapitono Džeko Sparou išgelbėjimo Vilas, Elizabeta ir Barbosa turi susigrumti su žiauriuoju kapitonu Davy Jonesu, kuris siekia išnaikinti visus laisvuosius piratus. Herojai iškeliauja į Singapūrą tam, kad susitiktų su Kinijos piratų vadu Sao Fengu. Vis privalo pasirinkti, kieno pusėje jie kovos žūtbūtinio mūšio metu... „Kas graužia Gilbertą Greipą” (angl. What's Eating Gilbet Grape)


Tai filmas, kuriame pasakojama ne tiek vaikų, kiek visos šeimos istorija, kurioje skirtingo amžiaus broliai ir seserys bando savotiškai prisitaikyti prie jiems gyvenimo skirtų sunkumų. Filmo centre – Gilbertas, kurio gyvenimas pasikeičia kai į miestelį atvyksta mergina iš Mičigano.
 „Raitelis be galvos” ( angl. Sleepy Hollow)


Detektyvas Kreinas naudoja savotišką bylų narpliojimo būdą, todėl kolegos jo nemėgsta. Jis siunčiamas tirti keistų nužudymų į miestelį, kur žmonės randami be galvų. Čia sklando legenda, kad nekaltiems žmonėms galvas kapoja raitelio šmėkla. Kreinas tuo netiki. Jis įsitikinęs, kad čia gyvo žmogaus darbas. Jis susižavi vietine mergina, pasiryžta išnarplioti šią bylą ir užkariauti jos širdį.„Karibų piratai: numirėlio skrynia“ ( Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest)


Kapitonas Džekas vėl patenka į intrigų spąstus: savo paties krauju jis yra priverstas pasirašyti sutartį vaiduoklių laivo kapitonu Deiviu Džonsu. Jeigu Džekui nepavyks išsisukti, po mirties jo laukia amžina vergovė. Tarsi to dar būtų negana, kapitono problemos grasina suardyti Vilo Turnerio ir Elizabetos Svon vedybas, mat žavi porelė greitai įsipainioja į nesibaigiančių Džeko nelaimių virtinę.
„Edvardas Žirkliarankis“ (angl. Edward Scissorhands)


Peg Boggs, vietinei Avon kosmetikos platintojai vienintelė dienos viltis sena pilis gatvės pabaigoje. Čia ji sutinka Edward`ą, kurio kūrėjas mirė nespėjęs jo pabaigti. Peg nusprendžia vaikiną įsivaikinti, tad parsiveža namo. Edward`as ir jo "žirklinės" rankos sudrumsčia ramų miestelio bendruomenėje. Didelio pasisekimo sulaukia jo talentas kirpti plaukus ir gyvatvores. Tačiau gyvenimas ne visada būna mielas...„Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ (angl. Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl)


„Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ („Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl“) – 2003 m. amerikiečių režisieriaus Gore Verbinskio sukurtas nuotykių filmas. 17–ame amžiuje Karibų jūrą valdo piratai. Vienas jų – Džekas Sparou, kurio laivą „Juodasis perlas“ pavagia kitas piratas Kapitonas Barbossa. Maža to, nuožmusis kapitonas į nelaisvę paima ir Port Royalo miesto gražuolę Elizabetą. Jos vaikystės draugas Vilas prisijungia prie Džeko, norėdamas išgelbėti merginą.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis