„Tinder Swindler“ žvaigždė P. Sjoholm atvyksta į Lietuvą: atskleis įdomių detalių apie moteris apgaudinėjusį sukčių

Šių metų pradžioje vos pasirodęs „Netflix“ dokumentinis filmas „The Tinder Swindler“ sulaukė didžiulio susidomėjimo. Dokumentiniame filme pasakojama, kaip naudodamasis internetinių pažinčių programa „Tinder“, iš Izraelio kilęs sukčiautojas Simon Leviev iš moterų išviliojo milijonus JAV dolerių.

Simon šiuo metu vienas ieškomiausių žmonių „Google“ sistemoje. Simon Leviev buvo žinomas apgavikas ir vagis Izraelyje nuo 2011 metų. Nors jis buvo apkaltintas daugybe nusikaltimų, teisme jis nepasirodydavo ir išvykdavo į Europą. Jis buvo suimtas tik 2019 metais, 15 mėnesių. Jis buvo ieškomas Izraelyje, Anglijoje, Danijoje, Vokietijoje, Švedijoje ir Norvegijoje.


Viena iš moterų, kurią apgavo Simon, yra Pernilla Sjoholm, kuri taip pat tapo ir viena iš pagrindinių dokumentinio filmo herojų. Pranešta, kad Pernilla Sjoholm atvyksta į Lietuvą - ji ketina dalyvauti LOGIN konferencijoje, kurioje pasidals savo istorija bei, kaip tikina, pateiks įdomių faktų apie patį Simon Leviev. P. Sjoholm konferencijoje žada atskleisti ne tik tai, kas nutylėta filme, bet ir šį tą daugiau, pavyzdžiui, kodėl apskritai žmonės „suserga“ beribiu pasitikėjimu internetu ir ten esančiais žmonėmis.


Per dvi dienas LOGIN iš viso gyvai kalbės 150 pranešėjų, o nespėjus pamatyti įdomiausių pranešimų, jie žiūrovų lauks virtualioje platformoje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis