Chanel rankines karpiusi rusų manekenė V.Bonya buvo paprašyta nulipti nuo Kanų kino festivalio raudonojo kilimo dėl netinkamos aprangos

Monake gyvenanti rusų manekenė, verslininkė ir influencerė Victoria Bonya - dažna viešnia kasmetiniame Kanų kino festivalyje. Victoria ir šiais metais nukeliavo į festivalį, tiesa, ant raudonojo kilimo jai patekti buvo uždrausta dėl neva netinkamos aprangos.

Savo socialinės medijos paskyroje ji rašė: „Manęs paprašė nulipti nuo raudonojo Kanų kino festivalio kilimo... Kadangi esu įstatymus gerbianti pilietė, aš išėjau. Nenorėjau ten prasibrauti slapta! (...) Man buvo pasakyta, kad jei taip apsirengusią mane pamatys žiniasklaidos atstovai, atsiras daug publikacijų. Tai viskas, ką jie man pateikė kaip argumentą, kodėl negalėjau eiti fotografuotis“, – rašė ji.


Tiesa, Victoria apranga buvo netinkama ne dėl to, kad buvo pernelyg atvira, bet dėl to, kad modelis norėjo eiti pozuoti ant raudonojo kilimo apsirengusi kostiumu, prisiklijavusi ūsus bei rankose laikanti rankinę su užrašu „karas neegzistuotų, jeigu gimdytų vyrai“.


View this post on Instagram

A post shared by VICTORIA BONYA (@victoriabonya)Primename, kad maždaug prieš mėnesį Victoria Bonya, turinti 9 milijonus sekėjų savo „TikTok“ kanale, patalpino įrašą, kuriame karpo elegantišką rankinę ir pasakoja: „Jei „Chanel House“ negerbia savo klientų, kodėl mes turime gerbti „Chanel“? Iki, „Chanel“ .' Vėliau Victoria priduria, kad niekada nemanė, kad šis prekės ženklas galėtų taip nepagarbiai elgtis savo lojalių klientų atžvilgiu.


Ji - ne vienintelė Rusijos moteris, nufilmavusi, kaip didžiulėmis žirklėmis karpo savo brangias „Chanel“ rankines,. Taip moterys protestavo prieš tai, kad jų mėgstamas prekės ženklas joms neleidžia įsigyti naujų pirkinių. Rusijos manekenės ir nuomonės formuotojos apkaltino „Chanel“ prekinį ženklą „rusofobija“, kai „Chanel“ pasitraukė iš šalies. „Chanel“ taip pat paprašė rusų, vykstančių apsipirkti prabangių prekių į užsienį, pasirašyti pasižadėjimą, kad jie nedemonstruos šio prekinio ženklo drabužių ar aksesuarų Rusijoje.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis