Šiandien jos vardas linksniuojamas visame pasaulyje: kas iš tiesų yra aktorė Amber Heard?

Aktorės Amber Heard vardas šiuo metu linksniuojamas visame pasaulyje. Šiuo metu ji yra įsivėlusi į teisinę kovą su savo buvusiu vyru, aktoriumi Johnny Deep, kuris padavė A. Heard į teismą ir siekia iš jos prisiteisinti 50 milijonų JAV dolerių.Ši 36 metų moteris yra aktorė, aktyvistė ir modelis. Žemiau yra nuodugniai panagrinėta, kas yra toji Amber Heard, apžvelgiant jos ankstyvą gyvenimą, kino ir televizijos karjerą ir daugiau.


Ankstyvasis gyvenimas 


Amber Laura Heard gimė 1986 m. balandžio 22 d. Ostine, Teksase, Davido Heardo ir Paige Parsons šeimoje. Ji turi vieną jaunesnę seserį Whitney Heard, kuriai dabar yra 34 metai. Seserys buvo užaugintos konservatyvioje katalikų šeimoje su kukliais finansais. Būdama jauna, A. Heard dalyvavo grožio konkursuose. Kai A. Heard buvo 16 metų, jos geriausia draugė žuvo autoavarijoje, ir dėl to A. Heard tapo ateiste. Būdama 17 metų ji metė mokyklą, siekdama modelio karjeros Niujorke, o vėliau pamėgino siekti aktorės karjeros Los Andžele. Galiausiai ji įgijo vidurinės mokyklos diplomą, mokydamasi namuose. Amber Heard
Amber Heard
Vida PressAktorės karjera


2004 m. Heard pasirodė dviejuose muzikiniuose vaizdo klipuose - tai kantri atlikėjo Kenny Chesney „There Goes My Life“ ir roko grupės Eisley „I Wasn't Prepared“. Ji taip pat atliko nedidelius antraplanius vaidmenis daugelyje televizijos laidų, įskaitant „Jack & Bobby“ (2004), „The Mountain“ (2004) ir „The OC“ (2005). Ji debiutavo kine su nedideliu vaidmeniu 2004 m. sporto dramoje „Friday Night Lights“, kuri vėliau įkvėpė to paties pavadinimo televizijos laidą. A. Heard gavo pirmąjį pagrindinį vaidmenį trileryje „Visi berniukai myli Mandy Lane“, kurio premjera įvyko 2006 m. Toronto tarptautiniame kino festivalyje. Tačiau dėl platinimo problemų jis buvo išleistas tik 2008 m. Europoje ir 2013 m. JAV.


2007 m. A. Heard vaidino epizodinius vaidmenis paauglių dramoje „Hidden Palms“ ir komedijoje „Californication“. Tais pačiais metais ji pasirodė trumpametražiame filme „Diena 73“ su Sarah ir nepriklausomame filme „Remember the Daze“. 


Geriausi vaidmenys 


Tik 2008 m. A. Heard vaidmuo komedijoje-veiksmo filme „Ananasų ekspresas“, kuriame vaidino kartu su Seth Rogen, Jamesu F ranco ir Danny McBride'u, sulaukė visuotinio pripažinimo. Vėliau ji pasirodė 2009 m. filme „Zombieland“, o 2011 m. filme „Romo dienoraštis“, paremtame 1998 m. Hunterio S. Thompsono to paties pavadinimo romanu. Kitas ryškus vaidmuo buvo 2015 m. komedijoje-dramoje „Magic Mike XXL“.


Asmeninis gyvenimas 


2020 m. A. Heard paskelbė „Instagram“ nuotrauką, kurioje pranešė apie jos motinos mirtį. Beveik po metų ji pasidalijo žinia apie savo pirmagimę, dukrą Oonagh Paige Heard, gimusią 2021 m. balandžio 8 d. Ją pagimdė surogatinė motina. 


Ji pasidalino nuotrauka ir paaiškino: „Prieš ketverius metus nusprendžiau, kad noriu turėti vaiką. Norėjau tai padaryti pati. Dabar suprantu, kaip drąsu mums, moterims, tokiu būdu galvoti apie vieną iš svarbiausių mūsų likimų dalių. Tikiuosi, kad pasieksime tašką, kai taps įprasta, kad neturėsime siekti žiedo, kad galėtume turėti vaiką“, - sakė ji.


A. Heard vaiko tėvo tapatybė nebuvo atskleista. Nuo to laiko A. Heard apie motinystę kalba gana dažnai ir publikuoja nuotraukas su dukrele.Amber Heard
Amber Heard
Vida PressSantykių istorija 


2008 – 2012 metais A. Heard draugavo su fotografe Tasya van Ree, o 2010-aisiais paskelbė, kad yra biseksuali. Manoma, kad 2012 metais A. Heard ir J Deep pradėjo susitikinėti. Manoma, kad pora susipažino filmavimo „The Rum Diary“ filmavimo aikštelėje. Jie susižadėjo 2014 m., o susituokė 2015 m., o A. Heard skyrybų prašymą pateikė po penkių mėnesių.


Sklinda gandai, kad A. Heard 2016 m. susitikinėjo su aktore ir modeliu Cara Delevigne. Nors tai niekada nebuvo patvirtinta, J. Deep draugas Joshas Drew paliudijo, kad  A. Heard  turėjo romaną su Cara Delevigne per visą jos santuoką su J. Deep.


Manoma, kad A. Heard 2016–2018 m. susitikinėjo su milijardieriumi Elonu Musku. Vėliau ji 2018 m. pradėjo susitikinėti su meno kūrinių pardavėju Vito Schnabeliu, jų santykiai truko mažiau nei metus. Paskutiniai jos santykiai buvo su kinematografe Bianca Butti 2020–2021 m. Pora tyliai susitikinėjo, o Butti netgi lydėjo A. Heard į daugelį jos teismo bylų.Amber Heard
Amber Heard
Vida PressTeisinė praeitis 


Per 2016 m. J. Deep ir A. Heard skyrybų procesą buvo paskelbta, kad A. Heard 2009 metais buvo suimta Vašingtono valstijoje dėl kaltinimų dėl smurto šeimoje. Ji tariamai sugriebė tuometinę savo partnerę Van Ree ir trenkė jai į ranką, bet jai niekada nebuvo pareikšti kaltinimai. Po to Van Ree paskelbė, kad šis incidentas buvo „neteisingai interpretuotas ir pernelyg sensacingas“, o A. Heard buvo „neteisingai“ apkaltinta. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis