Camille Vasquez: aktoriaus Johnny Depp advokatė, tapusi tikra interneto įžymybe

Milijonai žiūrovų visame pasaulyje stebi teisinę Holivudo įžymybių - aktorių Johnny Depp ir Amber Heard, kovą. Vykstant šiai kovai, dėmesio centre atsidūrė nauja žvaigždė: J. Deppo advokatė Camille Vasquez. 

Jauna advokatė iš Kalifornijos pritraukė milijonų žmonių dėmesį per teismo procesą dėl šmeižto, kuriuo jos klientas kaltina savo buvusią žmoną. 37 metų C. Vasquez tapo tikra interneto sensacija, gerbėjų sulaukusia dėl savo aštraus teisininkės stiliaus. 


Jos vardu puošti marškinėliai ir ją šlovinančios grotažymės plinta socialiniuose tinkluose. Dviejų minučių trukmės vaizdo įrašas, kuriame ponia C. Vasquez pakartotinai pertraukė M. Heard advokatą ir sušuko „prieštarauju“ (tai teisinis terminas, naudojamas oficialiam protestui teisme pateikti), „TikTok“ per kelias dienas surinko gerokai daugiau nei 27 mln. peržiūrų.


Virusinis klipas netgi paskatino parodijas socialinėje žiniasklaidoje, kuriose vartotojai „prieštarauja“ savo draugams ir šeimos nariams pokalbyje. Bendrai „TikTok“ vaizdo įrašai, naudojantys grotažymę #CamilleVasquez, surinko šimtus milijonų peržiūrų. „Aš vis dar esu Johnny Deppo gerbėjas“, – rašoma viename iš daugelio apie ją tviterių. „Tačiau dabar taip pat esu užkietėjęs Camille Vasquez gerbėjas“.Camille Vasquez
Camille Vasquez
Vida PressAštrūs advokatės klausimai


San Fransiske kubietės ir kolumbiečio šeimoje gimusi M. Vasquez yra 2006 m. baigusi Pietų Kalifornijos universitetą, o 2010 m. baigė Pietvakarių teisės mokyklą Los Andžele. Pastaruosius ketverius metus ji dirbo advokatų kontoroje „Brown Rudnick“ – tai aukšto lygio advokatų kontora, kurią pasirinko Johnny Depp.


Ji yra viena iš devynių teisminiame procese dalyvaujančių firmos advokatų. 2021 m. ji buvo paskelbta viena geriausių advokatų žurnalo „One to Watch“ advokatų. Ji specializuojasi bylinėjimosi ir arbitražo srityse, daugiausia dėmesio skiriant ieškovų atstovavimui šmeižto bylose – kaip tai daro dėl J. Depp. Tačiau naujiesiems savo šalininkams M. Vasquez bene geriausiai žinoma dėl daugybės prieštaravimų ir įtemptų pokalbių su ponia A. Heard. 


Per dvi dienas trukusią kryžminę apklausą M. Vasquez siekė sukelti abejones A. Heard pasakojimu apie jos neramią santuoką su J. Deppu, tikėdamasi, kad prisiekusieji pastebės jos teiginių nenuoseklumą. „Jūs esate ta, kuri Australijoje ką nors užpuolė buteliu, ar ne taip, ponia Heard?“. C. Vasquez paklausė, turėdama omenyje chaotišką 2015 m. garsių Holivudo aktorių ginčą Australijoje, kurio metu, kaip A. Heard teigia, J. Deppas ją užpuolė buteliu. Kiti įsimintini teismo momentai buvo tokie: C. Vasquez apklausė ponią A. Heard apie 7 mln. JAV dolerių, anksčiau pažadėtų labdarai, likimą, apkaltino ją redagavus savo nuotraukas su mėlynėmis ir vienu atveju teigė, kad ji iš dalies skolinga už savo sėkmę aktoriui J Depp. „J. Depp tau suteikė vaidmenį filme „Aquaman“, ar ne?“ – paklausė C. Vasquez.Camille Vasquez
Camille Vasquez
Vida PressAdvokatės populiarumas lems J. Depp sėkmę teisme?


M. Vasquez ryžtingas J Depp gynimas taip pat tapo diskusijų tema #MeToo judėjime prieš seksualinę prievartą ir priekabiavimą. Kai kurie kritikai kaltino ją, kad ji netiki A. Heard teiginiais arba diskredituoja jos kaltinimus dėl piktnaudžiavimo. „Camille Vasquez per mažiau nei dvi valandas feminizmą grąžino 50 metų atgal“, – sakė vienas „Twitter“ vartotojas.


Vis dėlto, ar M. Vasquez populiarumas tarp J. Deppo šalininkų reiškš sėkmę teismo salėje, sužinosime vėliau. „Sunku suprasti, ar visuomenės reakcija internete yra tokia pati, kaip ir atskirų prisiekusiųjų reakcija“, – „Daily Beast“ sakė buvęs teisėjas Halimas Dhanidina. Tačiau D. Dhanidina teigė, kad C. Vasquez populiarumas leidžia manyti, kad tai gali kliudyti A. Heard sėkmei teisme. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis