„Eurovizijos“ nugalėtojų „Kalush Orchestra“ narių mylimosios: įspūdingo grožio merginos, visokeriopai palaikančios savo vyrus

„Kalush“ yra Ukrainos repo grupė, susikūrusi 2019 metais. Grupę sudaro įkūrėjas ir reperis Oleh Psiuk, multiinstrumentalistas Ihor Didenchuk ir didžėjus DJ MC Kilimmen.

I. Didenchuk taip pat yra elektro - folk grupės „Go_A narys“. 2021 m. grupė sukūrė šalutinį projektą „Kalush Orchestra“, kurio papildomais nariais tapo Tymofii Muzychuk, Vitalii Duzhyk ir Dzhonni Dyvnyy (dar kitaip žinomas kaip Sasha Tab). Skirtingai nuo pagrindinės grupės, Kalush Orchestra orientuojasi į hiphopą su liaudies motyvais ir ukrainiečių tradicinės muzikos elementais. Kalush Orchestra šiais metais laimėjo „Eurovizijos“ dainų konkursą.


Ir nors keletas šios grupės narių viešai neskelbia apie savo santykius arba yra vieniši, grupės lyderiai - Oleg Psiuh, Ihor Didenchuk ir vėliau prie grupės prisijungęs Dzhonni Dyvnyy yra jau kuris laikas įsipareigoję mylimosioms. Pasmalsavome, kaip atrodo Europoje ir visame pasaulyje išgarsėjusių muzikantų antrosios pusės.


Oleh Psiuh ir Alexandra Bilobrov


Grupės lyderis Oleh Psiuh jau ne pirmus metus įsipareigojęs studentei Alexandrai Bilobrov. Jie buvo užfiksuoti fotografų besibučiuojantys prie Oleh viešbučio taksi stotelės, prieš grupės nariams prisijungiant prie Ukrainos armijos siekiant pasipriešinti Rusijos užpuolikams. Nors nėra patikimos informacijos apie Oleh merginą, ją galima rasti „Instagram“ slapyvardžiu @bilobrovoleksandra. Mergina ten turi maždaug 20 tūkst. sekėjų. Ji turi keletą įrašų „Instagram“. Didžioji dalis nuotraukų jos socialinėje medijoje - su mylimuoju Oleh. Grupei laimėjus „Eurovizijos“ dainų konkursą, Alexandra pasinaudojo „Instagram“, kad pasveikintų savo mylimąjį su triumfu ir pasidalino nuotrauka, kurioje matyti, kaip Oleh bučiuoja jos skruostus.


Iš Alexandra socialinės medijos nuotraukų matyti, kad jaunuolių santykiai labai darnūs ir gražus, o Alexandra - aktyvi ir žavinga mergina. Ji mėgsta keliauti, dažnai būna prie jūros ir mėgaujasi gamtos teikiamais malonumais.


View this post on Instagram

A post shared by Bilobrov Oleksandra (@bilobrov_oleksandra)Ihor Didenchuk ir Julia VitranyukIhor Didenchuk – jaunas, talentingas instrumentalistas ir muzikantas iš Ukrainos. Jaunasis menininkas turi nuostabų talentą groti įvairiais instrumentais. Jo universalus talentas verčia jį susilaukti pagyrų iš aukščiausios klasės muzikos organizacijų. Ihor savo „Instagram“ socialinėje medijoje turi daugiau nei 26 tūkst. sekėjų. Pranešama, kad muzikantas susitikinėja su gražuole muzikante Julia Vitranyuk. Jos „Instagram“ biografijoje matyti, jog ji pasižymėjusi save kaip vokalistę. Be to, žvelgiant į jos „Instagram“ paskyrą galima nuspėti, kad ji yra folkloristė. Todėl, matyt, muzika vaidino didžiulį vaidmenį šiems dviems jaunuoliams suartėjant. Julia Vitranyuk „Instagram“ paskyroje yra viena žavinga nuotrauka, kurioje pora dalijasi bučiniu.


Julia - tikra gražuolė, sulaukiant daug komplimentų ir iš savo socialinės medijos sekėjų. Daugelis giria jos muzikinius gebėjimus, o taip pat ir nuostabią išvaizdą. Matyti, kad ją ir Ihor sieja itin artimas bei šiltas ryšys.
View this post on Instagram

A post shared by Ihor Didenchuk (@ihor_didenchuk)Sasha Tab ir Yuliia Slobodianyk


Prie grupės kiek vėliau prisijungęs ir „Eurovizijos“ scenoje pasirodęs Dzhonni Dyvnyy (dar kitaip žinomas kaip Sasha Tab) ne tik įsipareigojęs, bet ir vedęs menininkę bei interjero dizainerę Yuliia Slobodianyk. Su ja atlikėjas yra susilaukęs dviejų vaikų. Matyti, jog abu šiuos žmonės sieja itin artimas ryšys - socialinėje medijoje jie nevengia pasidalinti detalėmis iš savo asmeninio gyvenimo. Tiek Sasha Tab, tiek ir Yuliia - meniškos prigimties žmonės, kurie gyvena gana bohemišką gyvenimą, mėgsta gamtą, ilgus vakarojimus su draugais bei meną.


Sasha Tab ne kartą savo socialinėje medijoje dalinosi savo šeimyninio gyvenimo nuotrupomis. Regis, jie kartu su mylima žmona Yuliia gyvena spalvingą ir dinamišką gyvenimą!

View this post on Instagram

A post shared by 🦩Sasha Tab🦩 (@sasha.tab.music)Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis