Ta pati suknelė, tik kita panelė: Heidi Klum dukra Leni pasiskolino mamos 90-ųjų metų suknelę savo išleistuvėms

Mados ir grožio padangėje sužibo nauja žvaigždė – Leni Olumi Klum. Gražuolė aštuoniolikmetė - Italijos verslininko Flavio Briatore ir vieno garsiausių pasaulio modelių Heidi Klum dukra.

Nors mergina mados sferoje sukasi neseniai, ji jau tapo mados namų „Dolce and Gabbana“ ir „Chopard“ veidu bei papuošė garsių mados žurnalų viršelius. Nenuostabu, jog merginai taip puikiai sekasi - ji iš savo mamos Heidi paveldėjo ne tik nuostabius veido bruožus, puikią figūrą, bet ir pasitikėjimą savimi bei subtilią, moterišką eleganciją.

Leni seka madingomis mamos pėdomis ir praėjusiais metais vienam leidiniui pasakė, kad nuo 11 metų norėjo pradėti dirbti modeliu. Na, o pati Heidi viename interviu sakė, kad jos dukra tiesiog užaugo apsupta mados ir daug laiko praleido fotosesijose, kuriose dalyvaudavo garsioji mama. 


Savaitgalį žavingoji mergina atšventė savo išleistuves. Supermodelio dukrai šiemet išleistuvių suknelės ilgai ieškoti nereikėjo! 


18 - metė manekenė pirmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ atskleidė, kad pačiai svarbiausiai vidurinės mokyklos šventei Leni pasiskolino suknelę iš savo mamos Heidi Klum spintos. 


„Išleistuvių vakaras su mamos suknele 🖤“, – mergina parašė prie įkeltos nuotraukos, kurioje pozuoja su šilkine juoda suknele be petnešėlių. Įvaizdį Leni pagyvino subtiliu kaklo papuošalu ir elegantiška rankine su spindinčiomis detalėmis. 48 metų Heidi pirmą kartą šią suknelę apsivilko 1998 m. per „Comic Relief“ komedijos renginį.


Kuriai merginai suknelė tiko labiau?View this post on Instagram

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)


Heidi Klum:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis