Ukrainos muzikantai perdainavo „LT United“ hitą „We are the winners“

Visoje Europoje žinomas muzikinis gurpės „LT United“ kūrinys „We are the winners“ sulaukė su agresore Rusija kovojančių ukrainiečių dėmesio.

Susibūrę Ukrainos muzikantai sudainavo „Ми переможці, Україна“ ( liet. „Mes nugalėtojai, Ukraina“). Šis muzikinis kūrinys patalpintas į „YouTube“ platformą jau sulaukė daugybės peržiūrų bei komentarų.


Apie šią ukrainiečių iniciatyvą savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pranešė vienas iš „LT United“ įkūrėjų, muzikantas Andrius Mamontovas.   „Tik prasidėjus karui, su manimi susisiekė Ukrainos muzikantai ir paprašė leidimo padaryti ukrainietišką „LT United“ dainos versiją.  Slava Ukraini !!!“, – rašė A.Mamontovas.


Vaizdo klipe matyti, kaip gražią pavasario dieną, apsirengę tautiniais drabužiais ir pasipuošę Ukrainos nacionaliniais simboliais, muzikantai atlieka smagų, o kartu ir jautrų kūrinį.


Kviečiame jį įvertinti:
Primename, kad LT United – Lietuvos roko atlikėjų grupė, kurią Andrius Mamontovas specialiai subūrė 2006 m. Eurovizijos konkurse atstovauti Lietuvai. Surinkę 162 taškus, Lietuvos atstovai užėmė šeštą vietą konkurso finale Atėnuose. Tai kol kas geriausias Lietuvos atstovų pasirodymas Eurovizijoje. 


Šeši grupės nariai – Andrius Mamontovas, Marijonas Mikutavičius, Viktoras Diawara-Vee, Saulius Urbonavičius-Samas, Arnoldas Lukošius ir Eimantas Belickas – su daina „We Are The Winners“ (Mes esame nugalėtojai), 2006 m. laimėjo Lietuvoje vykusią nacionalinę atranką į tarptautinį „Eurovizijos“ konkursą, kuris vyko Atėnuose (Graikija) 2006 m. gegužės 18-20 dienomis. Lietuvos atstovai finaliniame koncerte, vykusiame kovo 4 d. Vilniaus „Siemens Arenoje“, dviguba balsų persvara, surinkę jų virš 32 tūkst., nugalėjo antroje vietoje likusius InCulto su daina „Welcome To Lithuania“. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis