Kas slypi po Norvegijai „Eurovizijoje“ atstovavusios grupės „Subwoolfer“ narių kaukėmis?

„Subwoolfer“ - tai 2021 m. susikūręs Norvegijos pop duetas. Du nariai koncertuoja vilkėdami juodus kostiumus su baltais marškiniais bei išskirtinėmis geltonomis kaukėmis, geltonomis pirštinėmis ir kaklaraiščiais.

Ši grupė taip pat dalyvavo ir šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse bei užėmė dešimtąją vietą. Norvegijos „Subwoolfer“ – tai „Daft Punk“ stiliaus duetas. Po geltonomis kaukėmis slypi du paslaptingi asmenys, žinomi tik kaip Keith ir Jim. Jim ir Keith dalyvavo 2022 m. „Eurovizijos“ dainų konkurse ir atstovavo savo šaliai Norvegijai su daina „Give That Wolf a Banana“, kurią parašė jie patys ir muzikantas DJ Astronaut.


Grupės nariai niekuomet neatidengė savo veido. Kadangi jie visada užsideda geltonas vilkų kaukes, gerbėjams įdomu sužinoti, kaip iš tiesų atrodo tikrieji grupės nariai. Nors grupės nariai niekuomet viešai neatskleidė savo tapatybių, Norvegijos laikraštis „VG“ mano, kad po kaukėmis slypi du vyrai - tai muzikantai Gaute Ormåsen ir Ben Adams. 


Laikraštis apie tai paskelbė prieš keletą mėnesių, kuomet Berumo H3 arenoje Norvegijoje buvo pastebėti du automobiliai. Vienas buvo registruotas Ben Adams, o kitas - Gaute Ormåsen vardu. Automobiliai buvo pastebėti tuo pačiu metu, kai „Subwoolfer“ įrašinėjo savo atsarginį pasirodymą šių metų „Eurovizijai“. Tiesa, nė vienas dainininkas nesutiko pakomentuoti situacijos, kuomet į juos kreipėsi laikraštis. 


Ben Adams yra britų dainininkas, geriausiai žinomas kaip grupės „A1“ narys. Ben dalyvavo Melodi Grand Prix konkurse 2010 m. su daina „Don’t wanna Lost you again“.

Na, o Gaute Ormåsen išgarsėjo pirmajame „Norwegian Idol“ sezone, kur užėmė 2 vietą. Jis iki šiol yra sėkmingas muzikantas savo šalyje.
Ar būtent šie atlikėjai ir yra tikrieji žmonės, besislepiantys po kaukėmis, nėra tiksliai žinoma. Tikimės greitu metu sulaukti konkretesnių žinių iš grupės „Subwoolfer“ narių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis