10 įdomių faktų apie „Eurovizijos“ muzikinę sensaciją - Didžiajai Britanijai atstovavusį Sam Ryder

Savaitgalį vykusiame „Eurovizijos“ dainų konkurse garbingą antrąją vietą užėmęs Didžiosios Britanijos atstovas Sam Ryder šiuo metu sulaukia itin daug dėmesio. Tiesa, dėmesio netrūko ir anksčiau - šį talentingą jauną vyrą „TikTok“ kanale seka milžiniškas sekėjų būrys, o jo nuostabų balsą bei puikius muzikinius kūrinius įvertino ir pasaulinio garso muzikantai.

Muzikinis įkvėpimas - iš roko grupės „Sum 41“


Sam Ryder gimė Esekse, Anglijoje. 2000 - 2007 metais jis lankė St John Payne katalikišką mokyklą Čelmsforde. Jis gimė 1989 m. birželio 25 d., o 2021 m. atšventė 32 - ąjį gimtadienį. Jis pradėjo dainuoti vaikystėje, o muzikinės karjeros įkvėpimo sulaukė pamatęs, kaip koncertuoja Kanados roko grupę „Sum 41“.


Sam debiutavo kaip atlikėjas 2009 metais


2009 m. muzikos industrijoje Sam Ryder debiutavo kaip dainininkas ir gitaristas. Būdamas 19 metų jis įkūrė roko grupę „The Morning After“ ir kartu su ja išleido du studijinius albumus.


Sam - itin populiarus „TikTok“ platformoje


Jei naudojiesi „TikTok“, tikėtina, kad jau susidūrei su Sam. Tai žmogus, kurio galingas balsas ir puikūs muzikiniai kūriniai pandemijos metu pavertė jį internetine sensacija, pritraukusia apie 12 milijonų sekėjų šioje socialinėje medijoje, tarp kurių yra Justin Bieber, Sia, Alicia Keys bei kiti.


Sam kadaise grojo roko grupėse


Dar gerokai prieš šlovę „TikTok“, Sam Ryder priklausė daugeliui pankroko ir metalo žanro grupių. Tai buvo jau minėta „The Morning After“ (Didžiosios Britanijos grupė), „Blessed by a Broken Heart“ (Kanadaos grupė) ir „Close Your Eyes“ (JAV grupė).Sam Ryder
Sam Ryder
Vida Press


Atlikėja Alicia Keys - didelė Sam gerbėja


Sam „TikTok“ vaizdo įrašai patraukė legendinės atlikėjos Alicia Keys dėmesį, kuri socialinėje medijoje pasidalijo įrašu, kuriame matoma, kaip ji džiaugsmingai reaguoja į jos klasikinio hito „If I Ain't Got You“ perdainavimą. Alicia atrodė tiesiog apstulbusi, kaip šį kūrinį perdainavo Sam.


Sam širdis užimta


Sam yra įsimylėjęs savo ilgametę partnerę Lois, bet nežinoma, ar jie yra susituokę. Tačiau jie palaiko gražius bei darnius ilgalaikius santykius, o 2017 metais jie net buvo kartu atidarę kavinę.Sam Ryder ir Louis
Sam Ryder ir Louis
Vida Press


Sam - veganas ir ekstremalumų megėjas


Atlikėjas yra veganas ir kadaise turėjo veganų kavinę Coggeshall mieste, Anglijoje. Sam mėgsta laisvalaikiu keliauti po Anglijos pakrantę, čiuožti snieglente, važinėti po lenktynių trasas ir slidinėti.


Atlikėjas yra didelis „Eurovizijos“ fanas


Sam Ryder yra didelis „Eurovizijos“ fanas ir vis prisimena, kaip augdamas su šeima stebėdavo konkursą Esekso kaime. Dalyvavimas šiame muzikiniame konkurse Sam labai daug ką reiškia.


Sam reklamuodamas savo dalyvavimą „Eurovizijoje“.


2022 m. kovo - gegužės mėnesiais Sam gastroliavo Europoje, kad pareklamuotų savo dalyvavimą „Eurovizijoje“. Interviu „Sky News“ Sam kalbėjo apie traumą, kurią Madride patyrė per savo turą po to, kai atsitrenkė į metalinį strypą.Sam Ryder
Sam Ryder
Vida Press


Sam - daugiausiai balsų surinkęs „Eurovizijos“ atstovas


„Eurovizijos“ finale jis užėmė antrąją vietą su 466 taškais ir tapo daugiausiai balų surinkusiu Didžiosios Britanijos „Eurovizijos“ dalyviu. Jis laimėjo žiuri balsavimą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis