Abejingų „Eurovizijos“ žiūrovų nepalikusi Ispanijos atstovė Chanel Terrero - ryški ir stilinga Ispanijos megažvaigždė

Savaitgalį praūžęs „Eurovizijos“ dainų konkursas Turine, Italijoje sulaukė daugybės dėmesio visame pasaulyje. Viena iš vakaro favoričių tapo audringoji Ispanijos atstovė Chanel Terrero Martínez, žinoma tiesiog kaip Chanel

Chanel Terrero Martínez yra Kubos ir Ispanijos dainininkė, šokėja ir aktorė. Ji dirbo keliuose sceniniuose miuzikluose Ispanijoje ir atstovavo Ispanijai 2022 m. „Eurovizijos“ dainų konkurse po to, kai laimėjo 2022 m. Benidormo festivalį su debiutiniu singlu „SloMo“. Chanel gimė Havanoje, Kuboje, o būdama trejų metų persikėlė į Olesa de Montserrat Barselonoje, Ispanijoje. Dalis jos šeimos yra ispanų kilmės. Ji nuo mažens lankė dainavimo, vaidybos ir baleto pamokas. Ji mokėsi iš tokių talentingų choreografų kaip Víctor Ullate, Coco Comín ir Glòria Gella. Būdama šešiolikos ji pradėjo savo karjerą muzikiniame teatre.


Chanel persikėlė į Madridą, kad pradėtų aktorės karjerą. 2010-aisiais ji dalyvavo sceniniuose miuzikluose, tokiuose kaip „Mamma Mia!“, „Flashdance“, „El Guaraespaldas“ ir „El rey león“. Jos aktorės karjera apima įvairius vaidmenis televizijoje ir kine tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. Kaip šokėja, ji dirbo su įvairiais atlikėjais. 2010 m. ji dalyvavo šoko Shakiros pasirodyme MTV Europos muzikos apdovanojimuose. Ji taip pat dalyvavo šokėjų grupėje Ispanijos šou „Tu cara me suena“ laidoje „Antena 3“. Chanel dalyvavo Ispanijos scenos „West Side Story“ kūrinių atrankose. Ji buvo viena iš trijų Anitos vaidmens finalininkių. Ji taip pat buvo tarp penkių finalininkų visame pasaulyje už tą patį vaidmenį Steven Spielberg miuziklo versijoje „West Side Story“. 


Chanel - iš tiesų ryški persona, savo šalyje sulaukianti itin daug dėmesio savo gimtojoje šalyje ir už jos ribų. Ji nepaliko abejingų ir mūsų šalies gyventojų! Chanel labai dažnai dalyvauja įvairiuose viešuose renginiuose Ispanijoje, tad kviečiame įvertinti atlikėjos įvaizdį už scenos ribų:


Chanel Terrero
Chanel Terrero
Vida PressChanel Terrero
Chanel Terrero
Vida Press
Chanel Terrero
Chanel Terrero
Vida PressChanel Terrero
Chanel Terrero
Vida PressChanel Terrero
Chanel Terrero
Vida Press
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis