Gimtadienio mergaitė Megan Fox „Billboard Music Awards“ apdovanojimuose nustebino pasikeitusiu įvaizdžiu

Vakar Las Vegase vyko ištaiginga puota. Didžiausi pramogų industrijos vardai sekmadienio popietę atvyko į Las Vegasą, „Billboard Music Awards“ (BBMA) ceremoniją, kad pagerbtų atlikėjus, kurie 2022 metais dominavo muzikiniuose topuose per pastaruosius metus.

Renginyje pasirodė tokios pramogų pasaulio žvaigždės kaip Doja Cat, Kylie Jenner, Heidi Klum, Olivia Rodrigo bei kitos. Ant raudonojo kilimo taip pat pozavo aktorė, Megan Fox, kuri šiandien kaip tik švenčia savo gimtadienį.


Gimtadienio mergaitė tapo tikra raudonojo kilimo pažiba. Megan vilkėjo puošnią juodą ir krištolo akcentais puoštą dizainerio David Koma suknelę su gilia iškirpte.


Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


Aptempta suknelė buvo su giliu skeltuku, kuris atidengė jos tvirtas bei stangrias kojas. Trijų vaikų mama, kuriai sukanka 36 metai, stebino puošniais plaukais ir dūminiu akių makiažu. Taip pat Megan pasipuošė nauja šukuosena - ji pasirinko kirpčiukus, kurie yra viena ryškiausių šio sezono šukuosenų tendencijų.Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


Kirpčiukai įrėmino Megan veidą bei pabrėžė švelnius aktorės veido bruožus, o dūminis akių makiažas išryškino mėlynas įžymybės akis.


Megan Fox
Megan Fox
Vida Press


Kiek vėliau prie vakaro divos prisijungė ir jos 32 metų sužadėtinis, atlikėjas Machine Gun Kelly, kuris ypatingam vakarui pasirinko žėrinčią palaidinę su apkarpyta spygliuota striuke bei prie jos derančiomis kelnėmis. Atlikėjas taip pat puošėsi rausvai nudažytomis kasomis,.


Megan Fox, Machine Gun Kelly
Megan Fox, Machine Gun Kelly
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis