Konfliktas tarp Justin Bieber buvusių ir esamų moterų: „eks“ Selena Gomez kaltinama šaipymusi iš Hailey Bieber

Atlikėja Selena Gomez, dainininko Justin Bieber buvusi nutraukė tylą po to, kai kai kurie komentatoriai apkaltino ją įžeidus esamą Justino Bieberio žmoną Hailey Bieber.

Skandalas kilo po to, kai Selena paskelbė humoristinę odos priežiūros pamoką „TikTok“. Kai kurie gerbėjai manė, kad šis vaizdo įrašas paskelbtas dėl to, kad Hailey reguliariai skelbia savo odos priežiūros vaizdo įrašus savo „TikTok“ kanale (kadangi Hailey pristato savo odos priežiūros liniją „ Rhode“.Selena Gomez „TikTok“
Selena Gomez „TikTok“
Vida PressGerbėjai spekuliavo, kad Selena vaizdo įraše buvo pašiepiami Hailey įrašai, nepaisant to, kad Selena nekaltai tik demonstravo savo gerbėjams savo kasdienybę ir naudojamus produktus. Vaizdo įraše nebuvo paminėta Hailey ar kas nors kitas.Selena Gomez „TikTok“
Selena Gomez „TikTok“
Vida PressKilus skandalui, Selena išjungė vaizdo įrašo komentarus ir viešai atsiprašė už šį nesusipratimą, kartu išreikšdama savo sumišimą dėl to. „Štai kodėl aš tikiu, kad reikia rūpintis savo psichine sveikata“, – rašė Selena gerbėjų paskyroje „GomezSource“. „Žmonės, neįsivaizduoju, ką aš blogai padariau, bet tikrai atsiprašau. Nulis blogų ketinimų. Greitai ištrinsime šį vaizdo įrašą“, - rašė ji.


Tai ne pirmas kartas, kai Seleną ir Hailey lydi skandalai internete. Daugelis tikina, jog tarp jų vis dar tvyro įtampa dėl atlikėjo Justin Bieber. Kaip yra iš tiesų, niekas nežino, tačiau jų gerbėjai nepraleidžia pro akis nei vieno merginų žingsnio, kuris galėtų sukelti konfliktą tarp dviejų garsių asmenybių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis