Kanye West naujoji mergina Chaney Jones savo meilę garsiam reperiui įrodė neįprastu būdu

Nors reperis Kanye Westas su Kim Kardashian antrininke vadinama socialinių medijų žvaigžde Chaney Jones draugauja tik nuo vasario mėnesio, mergina jau įrodė savo meilę Kanye netikėtu būdu.

Chaney perkėlė jos santykius su 44 metų Kanye West į kitą lygį - 24 metų influencerė Kanye tikrąjį jo vardą „Ye“ išsitatuiravo ant kairiojo riešo. Taip mergina įrodė savo meilę bei prisirišimą prie garsiojo reperio.


Vakar mergina dalyvavo viename vakarėlyje Los Andžele, kuriame vilkėjo sidabrinį, puošnų drabužį ir įsiamžino savo gerbėjams. Akyli Chney gerbėjai pastebėjo ypatingą tatuiruotę ant jos kairiojo riešo ir nuotraukos kaipmat pasklido internete.


Regis, Chaney tikrai įsimylėjusi Kanyre, o Kanye merginą lepina dėmesiu ir dovanomis. Teigiama, kad Kanye prieš keletą savaičių nupirko net 275 000 JAV dolerių vertės „Hermes“ „Birkin“ rankinę savo naujausiai draugei. Pranešama, kad 24 metų Chaney visada labai norėjo šios konkrečios ir „labai, labai retos“ „Birkin“ rankinės, teigia merginai artimi šaltiniai. 
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis