Neįtikėtini Holivudo aktorės Rebel Wilson pokyčiai: pažvelki, kaip šiandien atrodo žvaigždė

Maištininke vadinama Melanie Elizabeth Wilson yra australų aktorė, komikė, rašytoja, dainininkė ir prodiuserė. 

Daugelis Rebel Wilson atpažįsta iš garsių vaidmenų įvairiose komedijose. Rebel - tikras geros energijos užtaisas. Ji visuomet besišypsanti ir skleidžianti pozityvą. Vis dėlto šiandien Rebel daugelis nebeatpažįsta - aktorė numetė daugybę kilogramų ir šiandien atrodo visiškai kitaip!


Štai, kaip Rebel atrodė prieš kelerius metus:


Rebel Wilson
Rebel Wilson
Vida PressIr štai, kaip Rebel atrodo šiuo metu! Rebel prarado net 60 kilogramų per praėjusius metus, kuriuos ji paskelbė „sveikatos metais“. ,,Pradedant gerus metus nuo žygių pėsčiomis“, - ji parašė kartu su „Instagram“ nuotrauka 2020 m. Gerbėjai nedelsdami užplūdo komentarų skiltį ir pasidžiaugė jos sveiku požiūriu į svorio metimą. Rebel atskleidė, kad ji teikia pirmenybę fizinei veiklai lauke, ir tai tęsiasi iki 2021 m.!


Vis dėlto nesuklyskite, Rebel Wilson mankšta neapsiriboja vien pasivaikščiojimais. Aktorė pasakojo „E!“ žurnalui, kad ji penkis kartus per savaitę sportuoja tam, kad išlaikytų energiją - o tenisas yra vienas iš jos mėgstamiausių būdų paprakaituoti. „Asmenines treniruotes atlieku kaip penkis kartus per savaitę. Taip pat mėgstu žaisti tenisą. Aš lyg žvėris“, - sakė ji.  Jos asmeninis treneris Jono Castano Acero nuolat dalijasi savo treniruočių su Rebel vaizdo įrašais.


Regis, Rebel treniruotės iš tiesų atnešė saldžių vaisių - pažiūrėkite, kaip stulbinamai aktorė atrodo šiuo metu!Rebel Wilson
Rebel Wilson
Vida PressRebel Wilson
Rebel Wilson
Vida PressRebel Wilson
Rebel Wilson
Vida PressRebel Wilson
Rebel Wilson
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis