Paslaptingasis aktorės Margot Robbie mylimasis: žavingas kaip ir pati Holivudo žvaigždė

Nors daugelis spėtų, jog viena populiariausių ir žaviausių šiandienos aktorių Margot Robbie turėtų mėgautis vyriškosios lyties dėmesiu ir rinktis iš tuzino gerbėjų, ši žvaigždė jau beveik dešimtmetį įsipareigojusi britų kino prodiuseriui Thom Ackerley.

Holivudo aktorė itin saugo savo asmeninį gyvenimą, todėl santykius su Thom ji iš pradžių slėpė nuo žiniasklaidos. Anot „People“ žurnalo, pora susipažino 2013 m., kai Margot vaidino antraplanį vaidmenį filme „Suite Francaise“. Tuo metu Margot tarptautinė karjera buvo tik ką tik prasidėjusi.


Tik po kelerių metų paaiškėjo, jog Margot yra įsipareigojusi Thom. Thom Ackerley yra britų filmų prodiuseris ir buvęs režisieriaus padėjėjas. Jis kartu su Margot Robbie įkūrė prodiuserinę kompaniją „LuckyChap Entertainment“. Kartu jie sukūrė keletą filmų ir televizijos serialų, įskaitant Oskarui nominuotus filmus „Aš, Tonija“ ir „Perspektyvi jauna moteris“.Thom Ackerley
Thom Ackerley
Vida PressMargot ir Thom susižadėjo 2014 metais. Pirminiais pranešimais buvo nurodyta, kad pora susituokė per slaptą ceremoniją Australijoje 2016 metais. Tačiau artimas porai šaltinis „PageSix“ leidiniui 2017 metais teigė, kad Robbie ir Thom buvo susituokę mažiausiai „trejus metus“.


Iš tiesų, tai viena žavingiausių pramogų pasaulio porų. Vis dėlto Margot beveik niekuomet nesirodo kartu su Thom ant raudonojo kilimo, o paparaciai drauge juos užtinka labai retai. Nors Margor ir Thom galėtų būti viena garsiausių pramogų pasaulio porų, besipuikuojančių ant žurnalų viršelių, jie vertina ramybę bei tylą.Margot Robbie ir Tom Ackerle
Margot Robbie ir Tom Ackerle
Vida Press
Margot Robbie ir Tom Ackerler
Margot Robbie ir Tom Ackerler
Vida Press
Margot Robbie ir Tom Ackerler
Margot Robbie ir Tom Ackerler
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis