Nuostabaus grožio 18 - metė supermodelio Heidi Klum dukra užkariauja mados pasaulį

Mados ir grožio padangėje sužibo nauja žvaigždė – Leni Olumi Klum. Gražuolė aštuoniolikmetė - Italijos verslininko Flavio Briatore ir vieno garsiausių pasaulio modelių Heidi Klum dukra.

Nors mergina mados sferoje sukasi neseniai, ji jau tapo mados namų „Dolce and Gabbana“ ir „Chopard“ veidu bei papuošė garsių mados žurnalų viršelius. Nenuostabu, jog merginai taip puikiai sekasi - ji iš savo mamos Heidi paveldėjo ne tik nuostabius veido bruožus, puikią figūrą, bet ir pasitikėjimą savimi bei subtilią, moterišką eleganciją.


Mergina praėjusiais metais dalyvavo vienoje filmo premjeroje, kurioje daugelio žiniasklaidos atstovų akys krypo į ją. Nenuostabu - tai vienas iš pirmųjų Leni debiutų viešame renginyje su raudonu kilimu. Tą kartą mėlynakė gražuolė vilkėjo trumputę, elegantišką „Dolce and Gabbana“ juodos spalvos suknelę su tviskančiais elementais ir dėvėjo elegantiškas basutes.


Niekas nepaneigs - nors Leni nėra identiška savo garsiajai mamai, panašumu į Heidi iš tiesų netrūksta! Iš mamos Leni paveldėjo ne tik puikią išvaizdą, bet ir stiliaus pojūtį. Tiesa, jį Leni taip pat padeda lavinti ir domėjimasis garsių stiliaus ikonų gyvenimu - mergina seka tokių įžymybių kaip Sofios Richie, Hailey Bieber, Bellos Hadid ir Kendall Jenner paskyras instagrame. 


Kaip manai, ar Leni grožiu lenkia savo mamą?View this post on Instagram

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)View this post on Instagram

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis