GROŽIO ANKETA. Nuomonės formuotoja Deimantė Pajadaitė: „Natūralumo tendencija grožio srityje man labai artima

Nuomonės formuotojos Deimantės Pajadaitės kasdien neišvysime su ryškiu makiažu. Tokį makiažą ji pasilieka tik ypatingoms progoms, įvairiausioms šventėms.

Deimantė vertina natūralumą, kuris, beje, šiandien yra viena ryškiausių grožio tendencijų, ypač šiltuoju sezonu. Vis dėlto mergina šiek tiek paryškina veido bruožus ir neatsisako kai kurių grožio procedūrų - šiuo metu Deimantė ypač pamėgusi populiarųjį blakstienų laminavimą. Apie mėgstamiausius Deimantės grožio ritualus, laiko patikrintas veido odos priežiūros priemones bei pirmuosius makiažo eksperimentus, kalbamės su pačia Deimante.


Ar daug dėmesio skirti savo grožiui, domiesi grožio naujienomis? O gal turi topiniųgrožio produktų, kuriuos naudoji eilę metų ir nenusivili jų veiksmingumu?


Labiausiai stengiuosi skirti kuo daugiau dėmesio savo odai, nes jei tik apleidžiu odos priežiūrą, mane kaipmat apninka odos problemos: spuogeliai, išsausėjimai ir kita. Tad stengiuosi visuomet tinkamai sudrėkinti savo veido bei kūno odą, naudoti kokybiškus kremus bei kaukes. Taip pat ne per seniausiai pradėjau atlikinėti antakių ir blakstienų laminavimo procedūrą. Ši procedūra man asmeniškai labai pasiteisino ir patinka! Džiaugiuosi, kad ryte dabar galiu ilgiau pamiegoti, nes sutaupau laiko atlikdama akių makiažą. Tačiau pati grožio naujienomis nelabai domiuosi.. Dažniau apie jas tiesiog išgirstu iš draugių ar pamatau ką nors reklamuojamą - rekomenduojamą pas kitas merginas socialinėse medijose.O gal turi kokių nors ypatingų veido priežiūros ritualų, taisyklių?


Mano pagrindinė odos priežiūros taisyklė - kruopščiai nuvalyti makiažą prieš miegą! Atidžiai pašalinant makiažo likučius neužkemšamos poros, todėl ryte atsikėlus oda būna gaivi ir švari. Taip pat naudojamus kremus ar serumus stengiuosi tepti įmasažuodama juos į viršų, kad nenutempčiau odos į apačią. Dar viena mano odos priežūros taisyklė - plaunu veidą tik su šaltu vandeniu. Be abejonės, visuomet naudoju priemones su SPF, nes tai - būtinas elementas, ypač šiltuoju metų sezonu.


Turi ilgus, sveikus, šviesius plaukus. Ar skiri daug laiko jų priežiūrai? O gal tokie plaukai - daugiau genetikos dovana?


Galbūt tokie plaukai - labiau genetikos dovana iš mano mamos, tačiau aš vis tiek jais rūpinuosi. Kad ir kokie stiprūs ir sveiki būtų natūralūs plaukai, jiems reikia skirti dėmesio bei laiko. Naudoju plaukus drėkinantį šampūną - kondicionierių, taip pat įvairias maitinančias, drėkinančias plaukų kaukės. Visuomet naudoju ir apsauginius purškiklius (nuo karščio, nuo saulės, drėkinančius, palengvinančius šukavimą).
Ar yra tokių veido odos priežiūros produktų, kuriuos perki dar ir dar kartą?


O taip, tai „ZARQA prausiklis, kremas ir spuogelių naikintojas. Mano odą šie produktai gelbėja nuo aknės jau nuo 11 metų. Šios priemonės pasižymi efektyviu ir intensyviu poveikiu, slopina inkštirų ir spuogų formavimąsi.


Tavo Instagram sekėjai, ko gero, retokai tave pamatys su itin ryškiu makiažu. Ar tiesa, kad labiau vertini natūralumą ir subtilumą, kalbant apie makiažą?


Ryškų makiažą pasilieku išskirtinėms progoms, o „Instagram dažniausiai demonstruoju savo kiekvienos dienos gyvenimą, tad kiekvienai dienai ryškus makiažo sluoksnis man nėra reikalingas. Dažausi beveik kiekvieną dieną, bet tik šiek tiek, neapkraunu odos kosmetika. Be to, manau, kad dabar labai daug žmonių vertina natūralumą - tai viena iš ryškiausių šiandieninių grožio tendencijų.


Gal prisimeni, kokia buvo tavo pirmoji dekoratyvinės kosmetikos priemonė? Kokį įspūdį ji tada tau paliko?


Tikrai pamenu! Tai buvo blakstienų ir antakių želė „Essence Lash & Brow Gel Mascara. Šia priemone ryškindavau blakstienas, kai buvau dešimties metų. Tuomet aš galvojau, kad ši priemonė padaro tokį didelį skirtumą ir paryškina blakstienas... Tada jaučiausi didelė mergaitė, nes maniau naudojanti blakstienų tušą kaip suaugusios merginos, nors jis ir buvo be spalvos (šypsosi).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis