10 įdomių faktų apie Meghan Markle ir princo Harry gyvenimą Jungtinėse Valstijose

Praėjo jau keleri metai, kuomet princas Harry ir Meghan Markle paliko Jungtinę Karalystę ir naujo gyvenimo etapo išvyko kurti į JAV.

Vis dėlto jų gyvenimą JAV vis dar temdo paslapties šešėlis. Pora itin saugo savo privatų gyvenimą ir retai kada dalinasi šeimyninio gyvenimo nuotrupomis. Taip pat pora nesidalina kadrais iš savo prašmatnių namų Montecite. Vis dėlto kai kas apie žymiosios poros gyvenimą JAV yra žinome. Nusprendėme pasidalinti keletu įdomių faktų apie Meghan Markle ir princo Harry gyvenimą Jungtinėse Valstijose.


Harry ir Meghan, persikėlę į Beverli Hilsą, tris mėnesius gyveno ne nuosavame būste


Kai tik prince Harry ir Meghan Markle persikėlė iš Kanados, jie tris mėnesius gyveno Tyler Perry dvare Beverli Hilse, kol pagaliau rado savo 14 milijonų svarų sterlingų vertės šeimos namus Montecite.


Jų gyvenamasis rajonas - itin vertinamas tarp garsių žmonių


Jų namai Montecite yra maždaug už 100 mylių nuo Los Andželo. Tiesą sakant, ši vietovė yra neįtikėtinai populiari tarp įžymybių dėl savo vėsios atmosferos, saugumo ir privatumo.Pakrantė, esanti netoliese naujųjų Meghan ir Harry namų
Pakrantė, esanti netoliese naujųjų Meghan ir Harry namų
Vida PressŽymūs kaimynai


Tarp garsių poros kaimynų yra aktorius Orlando Bloomas, įgarsinęs patį Harry animaciniame filme „Princas“, Ellen DeGeneres, Ariana Grande, Gwyneth Paltrow ir Oprah Winfrey.


Įspūdingo dydžio namai


Jų namas išsidėstęs didžiuliame plote, įžymybių pamėgtame pajūrio anklave. Įsikūręs uždaroje gatvėje, 18 671 kvadratinių pėdų Viduržemio jūros regiono stiliaus pagrindinis namas turi devynis miegamuosius ir šešiolika vonios kambarių.Montecito rajonas
Montecito rajonas
Shutterstock nuotr.Namuose - daugybė pramogų


Namuose yra ne tik daugybę miegamųjų bei vonios kambarių, o taip pat ir biblioteka, sporto salė, kelių rūšių pirtys, žaidimų kambarys, namų kino teatras ir pasažas. Kiemo gale taip pat yra svečių namai su dviem miegamaisiais ir vonios kambariais.


Meghan pamėgo sodininkystę


Platus namų sodas yra gražiai sutvarkytas. Jame yra įrengtas didžiulis rožių sodas, alyvmedžiai ir kiparisai. Meghan viename interviu teigė, jog sukūrusi šeimą ji pamėgo kapstytis sode - jai patinka stebėti, kaip auga jos nuostabiosios rožės bei kiti augalai.Meghan Markle
Meghan Markle
Vida PressBendroje namų zonoje yra... vištidė


Neįtikėtina, bet naujuosiuose poros namuose yra vištidė. Apie tai, kad jų namuose yra vištidė, Harry ir Meghan pasidalijo per televizijos interviu su Oprah Winfrey šių metų pradžioje. Dvejų metų sūnaus Archie vardu pavadintoje Archie's Chick Inn kuopoje gyvena vištų pulkas, kurį Meghan ir Harry išgelbėjo iš gamyklos ūkio. 


Meghan džiaugiasi, galėdama gyventi autentiškai


Oprah Winfrey paklausta, kokiu žodžiu Meghan apibūdintų savo naująjį gyvenimą Vakarų pakrantėje, Meghan atsakė:„ramybė“, toliau paaiškindama, kad geriausia yra tai, kad čia ji „gal gyventi autentiškai“. Ji pridūrė: „Tai taip paprasta, bet tikrai džiugina. Tiesiog čia būdama grįžtu prie esminių dalykų“.Princas Harry ir Meghan Markle
Princas Harry ir Meghan Markle
Vida PressHarry ir Meghan ir toliau aktyviai dirba


Harry ir Meghan dėl pinigų gali nesisieloti - per savo gyvenimą pora prikaupė nemenką turtą. Meghan ir Harry, atvykę į JAV, įkūrė savo nuosavą „Archewell“ organizaciją ir pasirašė sutartis su „Netflix“ ir „Spotify“ dėl turinio kūrimo.


Pora neatmeta galimybės sugrįžti į Didžiąją Britaniją?


Trečiadienį duodamas interviu laidai „Today“ princas Harry sakė, kad JAV jaučiasi „ramiai“ ir kaip namie. Vis dėlto Harry pripažino, kad namai JAV yra tik „kol kas“. O tai yra didžiausia užuomina, kad ateityje viskas gali pasikeisti. Tai reiškia, kad pora visiškai neatmeta galimybės grįžti į Didžiąją Britaniją.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis