Gossip girlžvaigždė Ed Westwick įsimylėjo: naujoji simpatija lyginama su Angelina Jolie

Garsiojo serialo „Gossip girlžvaigždė, aktorius Ed Westwick pirmą kartą užfiksuotas paparacių kartu su savo nauja drauge, aktore Amy Jackson.

Pora buvo pastebėti kartu vaikštinėjantis Los Andžele. Jiedu kartu vaikščiojo susikibę už rankų ir atrodė įsimylėję. Gražuolė naujoji Ed draugė pasipuošė baltomis kojinėmis, o prie sportinio drabužių ansamblio priderino chaki spalvos tampres bei palaidinę. Jos plaukai buvo glotniai surišti į aukštą kuoduką, o jos veido nedengė ryškus makiažo sluoksnis. Vos pasklidus šioms nuotraukoms internete, Amy ir Ed buvo praminti gražiausia pramogų pasaulio pora. Iš tiesų, šie du žmonės vienas kitam be galo tinka!

Pati Amy anksčiau palaikė ryšius su viešbučio savininku George Panayiot, pora susižadėjo 2019 m. sausį ir tą rugsėjį Amy susilaukė judviejų sūnaus. Jų santykiai nutrūko 2021 metais, kol vėliau tais pačiais metais prasidėjo jos santykiai su Ed. Nors Ed anksčiau dvejus metus susitikinėjo su Pietų Afrikos modeliu ir influencere Tamara Francesconi, jų draugystė taip pat nutrūko pernai.


Amy - žymi aktorė,  kuri garsėja ne tik nuostabiu grožiu, bet ir talentu. Ji yra aktorė ir modelis, žinoma dėl savo vaidmenų Indijos kūrėjų filmuose, daugiausia tamilų, hindi ir telugų kalbomis. Buvusi „Mis Didžiosios Britanijos paauglė“, Amy pasirodė daugiau nei penkiolikoje filmų.


Amy - įsimintinų ir ryškių veido bruožų mergina, kurią daugelis lygina su pačia Angelina Jolie. Iš tiesų, jų veido bruožai panašūs - gilios akys, putlios lūpos, skaisti veido oda bei tiesi nosis. Regis, Ed be galo pasisekė!
View this post on Instagram

A post shared by Amy Jackson (@iamamyjackson)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis