Kaip šiandien atrodo „geidžiamiausiu vampyru“ pramintas „Vampyrų dienoraščio“ aktorius Paul Wesley?

Daugelis iš mūsų vis dar prisimena populiarųjį serialą „Vampyrų dienoraščio“. Seriale vaidinę aktoriai išpopuliarėjo visame pasaulyje, o pagrindinių aktorių - Nina Dobrev,  Ian Somerhalder ir Paul Wesley - gyvenimą daugelis seka ir šiandien.

Tiesa, ne visus išvardintus aktorius šiandien regime ekrane. Paul Wesley, kuris kadaise buvo pramintas „geidžiamiausiu vampyru“, šiandien yra pasitraukęs į kino užkulisius. Paul po vaidmens garsiajame seriale tapo kino prodiuseriu, todėl drąsiai galima teigti, jog vampyro vaidmuo jam atvėrė kelius į svajonių profesiją.


Paul - ne tik žymus prodiuseris, bet ir modelis, kuris iki šiol dalyvauja įvairiose reklaminėse kampanijose. Net ir praėjus kone dešimt metų nuo „Vampyrų dienoraščio“ serialo filmavimo laikų, jis vis dar išlieka žavingas. Tiesa, jo žavesys pakito - tapo brandesnis ir vyriškesnis.


Paul iki šiol artimai bendrauja su kitomis „Vampyrų dienoraščio“ žvaigždėmis, o ypač aktoriumi Ian Somerhalder, su kuriuo net kartu vysto verslą. Kino žvaigždės prekiauja geros kokybės burbonu, jų prekinis ženklas yra žinomas visame pasaulyje.


Įvertink „geidžiamiausio vampyro“ pokyčius:


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis