Gelminės Glemžaitės ir Manto Stonkaus meilės istorija: kaip ji prasidėjo?

Aktorė Gelminė Glemžaitė ir humoristas, televizijos laidų ir renginių vedėjas Mantas Stonkus - neabejotinai viena ryškiausių šiandienos Lietuvos porų.

Kuomet tik ši pora paskelbė apie savo egzistavimą, ji tapo viena mylimiausių ir labiausiai mūsų šalyje sekamų porų. Kelių metų draugystę šių metų vasarį vainikavo ir nuostabi naujiena - Gelminė ir Mantas susižadėjo! Lemtingąjį „taip“ Gelminė mylimajam ištarė romantiškos kelionės Maldyvuose metu.


O kaip vystėsi šių dviejų žavių ir talentingų žmonių meilės istorija?


Pirmoji Gelminės ir Manto nuotrauka drauge, patalpinta Gelminės socialiniuose tinkluose. Prieš tai, 2019-ųjų pradžioje, Gelminė ir Mantas buvo išvykę į bendras atostogas, tačiau viešai neskelbė, jog yra pora. Tiesa ta, kad 2019 metais pora drauge vaidino spektaklyje „Man gal magnio trūksta?“, kur, tikėtina, ir užsimezgė jų romantinis ryšys.View this post on Instagram

A post shared by Gelminė Glemžaitė (@gelmine_glemzaite)Jų draugystė tapo oficiali! Mantas ir Gelminė 2020 metų vasarą smagiai leido laiką Lietuvos pajūryje ir dalinosi jaukiais kadrais su socialinės medijos sekėjais.

Plačiajai visuomenei kaip pora Mantas ir Gelminė debiutavo tų pačių metų rugsėjį, kai papuošė „L’Officiel Lithuania“ žurnalo numerį. Tą kartą jie įsiamžino romantiškoje fotosesijoje Palangoje.
Pamažu bendros poros fotosesijos įsibėgėjo ir metų gale Gelminė pasidalino juodai - baltu, romantiška nuotaika alsuojančiu kadru, kuriame pozuoja kartu su Mantu. Po poros nuotrauka pasipylė komentarai, kaip gražiai pora atrodo drauge.


2021 metų pavasarį pora išvyko smagių atostogų su draugais. Tiek Gelminė, tiek Mantas - dailiai įrudę, atsipalaidavę, laimingi ir įsimylėję!

Pora kartu ne tik leidžia laiką namuose, susitinka su draugais, keliauja, bet ir aktyviai sportuoja! Aktyvi veikla - vienas iš labiausiai porą vienijančių dalykų. Štai taip Mantas su Gelmine pozuoja po dviračių maratono.


Praėjusių metų pabaigoje žavioji pora iškeliavo į Prancūziją pasimėgauti vaiskiais saulės spinduliais. Mantas su Gelmine įsiamžino prie jūros.


O šių metų vasarį pora iškeliavo į tolimuosius Maldyvus. Romantišką kelionę vainikavo ne kas kita, kaip...View this post on Instagram

A post shared by ?????? (@stonkusmantas)...tobulos poros piršlybos! Ši poros nuotrauka sulaukė daugybės patiktukų ir nuoširdžių sveikinimų porai iš sekėjų bei Manto ir Gelminės pažįstamų.O štai ir pirmoji naujai iškeptų sužadėtinių nuotrauka! Prieš keletą savaičių pora drauge kartu keliavo į Maltą. Ar šioje kelionėje pora apsitarė vestuvių planus? Mums belieka tik paspėlioti ir su džiugesiu laukti Gelminės ir Manto tuoktuvių!
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis