Socialiniuose tinkluose plinta nuotraukos, kaip per daugiau nei 40 dienų karo pasikeitė Volodymyr Zelenskyy 

Visiems suprantama, kad tęsiantis agresyviai Rusijos federacijos invazijai į Ukrainą, šios šalies prezidentas Volodymyr Zelenskyy patiria itin daug streso bei nerimo.

Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti nuotraukų koliažai, kuriose regėti, kaip Volodymyr Zelenskyy atrodė prieš prasidedant karui Ukrainoje ir kaip atrodo šiandien, jau daugiau nei 40 dienų tebesitęsiant sveiku protu nesuvokiamam karui.


Šios nuotraukos, kuriose matyti Volodymyr Zelenskyy, darytos šių metų sausio ir vasario mėnesiais.


Volodymyr Zelenskyy šių metų sausio mėnesį
Volodymyr Zelenskyy šių metų sausio mėnesį
Vida Press
Volodymyr Zelenskyy šių metų vasario mėnesį
Volodymyr Zelenskyy šių metų vasario mėnesį
Vida Press


O štai šios darytos vakar, kuomet Volodymyr Zelenskyy aplankė civilių gyventojų skerdynes išgyvenusią Bučą.Volodymyr Zelenskyy
Volodymyr Zelenskyy
Vida PressVolodymyr Zelenskyy
Volodymyr Zelenskyy
Vida Press


Akivaizdu, jog daugiau nei 40 dienų besitęsiantis karas jau spėjo palikti pėdsaką Volodymyr Zelenskyy veide - jis atrodo itin pavargęs, iš nuotraukų galima spręsti, jog jam stinga miego. Prezidentas prieš keletą savaičių vienam užsienio dienraščiui pripažino, jog labai mažai miega, o jei miega, miegas būna negilus ir nekokybiškas.


Kaip bebūtų, į priekį narsųjį Ukrainos prezidentą veda vidinė stiprybė. Tad nors Volodymyr Zelenskyy atrodo pavargęs, vis dėlto yra nusiteikęs ryžtingai.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis