Nepatikėsi pamačiusi, į ką išaugo „Kinder“ šokolado berniukas

Retam kuriam neteko skanauti „Kinder“ šokolado, o ypač - „Kinder“ šokolado gabaliukų, ant kurių pakelio pavaizduotas besišypsantis berniukas.

Nors beveik tris dešimtmečius „Kinder“ naudojosi vokiečių tautybės berniuko Gunter Euringer veidu, 2005 - aisiais Gunter buvo pakeistas Josh Bateson. Tas mielo veido berniukas - iš Didžiosios Britanijos kilęs mažylis, kuris šiandien jau toli gražu nėra mažas - jam jau dvidešimt aštuoneri metai!


Nors ir sudėtinga patikėti, kad „Kinder“ berniukas užaugo, bet tai yra tiesa - laikas bėga nenumaldomai. Šiandien Josh - socialinių medijų žvaigždė, modelis bei... daugelio merginų svajonių vyras! Besišypsantis mažylis išaugo į puikius fizinius duomenis turintį jaunuolį, kuris savo „Instagram“ paskyroje turi virš 100 tūkst. sekėjų.


Iš „Kinder“ reklamos tūkstančius užsidirbęs Josh šiandien mėgaujasi prabangiu gyvenimo būdu - lankosi prašmatniuose restoranuose, SPA salonuose, nemažai keliauja ir vilki garsių pasaulio dizainerių drabužiais. Ir nors jis, regis, amžinai bus siejamas su mažuoju berniuku ant „Kinder“ šokoladų pakelių, Josh nenori būti tapatinamas vien su praeities šlove.


Artimi Josh šaltiniai teigia, kad vaikinas norėtų save išbandyti kino industrijoje. Kas ten žino, gal greitai šį žavų vyrą išvysime ir didžiajame kine! O dabar kviečiame įvertinti, kaip nuo vaikystės laikotarpio pasikeitė „Kinder“ šokolado berniukas:
View this post on Instagram

A post shared by joshbateson (@joshbateson)
View this post on Instagram

A post shared by joshbateson (@joshbateson)
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis