Garsių Lietuvos moterų dukros: iš mamų paveldėjo ir talentą, ir grožį

Visi žinoma, kad mamų ir dukrų ryšys - nepaprastas.  Mamos ir dukros ryšys yra nepaprastai svarbus – juk būtent šis ryšys padeda pagrindus visiems kitiems santykiams gyvenime. 

Šios garsios Lietuvos moterys puikiai sutaria su savo dukromis. Jos ne tik stengiasi perduoti dukroms savo gyvenimiškąją patirtį, bet ir visokeriopai jas palaiko. Regis, obuolys nuo obels iš tiesų rieda ne taip jau toli - šios garsių Lietuvos moterų dukterys ne tik paveldėjo iš mamų puikius fizinius duomenis, bet taip pat ir talentą, veiklumą bei energiją.Asta Meschino ir Karolina Meschino


Verslininkė, Gvatemalos Respublikos garbės konsulė Lietuvoje Asta Meschino nepaprastai žavi savo elegancija, stiliumi ir išvaizda. Nuo jos neatsilieka ir žavingoji Astos dukra Karolina, kuri taip pat iš mamos paveldėjo verslumo gyslelę. Karolina ne tik garsi nuomonės formuotoja, bet ir prekinio ženklo By Karolina Meschino įkūrėja.
Daina Bosas ir Marija Randers


Pajūryje gyvenančios verslininkės Dainos Bosas dukra Maria Randers yra studentė, tad gyvena atskirai nuo šeimos. Marija ne tik studijuoja, bet ir sparčiai garsėja socialinėje medijoje ir augina savo sekėjų ratą. Daina taip pat turi sūnų Luką ir dar vieną dukrą Urtę Magdaleną.


View this post on Instagram

A post shared by MARIA JULIE RANDERS (@maria_randers)
Rosita Čivilytė ir Patricija GedmontaitėGarsi Lietuvos atlikėja Rosita Čivilytė - dviejų dukrų mama. Vyresnėle dukra Agneta Gabalytė pasuko mamos pėdomis ir tapo dainininke, o štai jaunesnėlė Patricija - dar tik studentė, kuri Vilniuje studijuoja teisės bei verslo studijas. Rosita ir Patricija - panašios tarsi du vandens lašai, tiesa?
Inga Malinauskienė ir Eglė Malinauskaitė Verslininkė,  Baltijos ir Amerikos klinikos savininkė Inga Malinauskienė turi du vaikus - sūnų Marių bei dukrą Eglę. Žavingoji Ingos dukra iš mamos paveldėjo ne tik puikius fizinius duomenis, bet ir veiklumą - jauna mergina vadovauja restoranui ir taip pat yra estetinės medicinos vadovė.

View this post on Instagram

A post shared by Eglė Malinauskaitė (@e.malinauskaite)Viktorija Mauručaitė ir Gabrielė Grygolaitytė - Vasha


Atlikėja Viktorija Mauručaitė ir jos dukra, taip pat atlikėja ir realybės šou dalyvė Gabrielė Grygolaitytė - Vasha - tarsi du vandens lašai. Gabrielė taip pat sukasi muzikinėje sferoje ir iš savo mamos paveldėjo veiklumą bei neišsenkančią energiją.View this post on Instagram

A post shared by Viktorija Mauručaitė (@viktorijamaurucaite)Violeta Repčenkaitė ir Dorotėja Repčenkytė


Modelis, buvusi TV laidų vedėja, trijų vaikų mama Violeta Repčenkaitė šiuo metu įsikūrusi saulėtoje Maltoje, iš kurios dalinasi nuostabiais vaizdais. Viename iš kadrų - ir jos gražuolė dukra Dorotėja, kuriai mama skiria gražius žodžius.


Sonata Daikerienė ir Milita Daikerytė bei Silvija Daikerytė


Verslininkė Sonata Daikerienė turi dvi dukras - grožio specialistę Silviją Daikerytę ir verslininkę, nuomonės formuotoją Militą Daikerytę. Su abejomis dukromis Sonatą sieja itin artimas ryšys. Be to, abi dukros - neįtikėtinai panašios į mamą!

Giulija Baužienė ir Monika Sakalauskaitė - FalconDainininkės Giulija Baužienė ir jos dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon vaikštinėdamos sostinės gatvėmis atrodo tarsi seserys. Tiesa, Giulija su dukra Monika, visą gyvenimą dainavusios duetu, šiandien susitinka retai - Monika gyvena už Atlanto.
Liveta Kazlauskienė ir Ingrida KazlauskaitėDainininkė Liveta Kazlauskienė ir taip pat atlikėja bei televizijos laidų vedėja Ingrida Kazlauskaitė - itin artimos. Moterys dažnai leidžia laiką draugę, o jų panašumas tiesiog akina!,


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis