Reperis Kanye West savo naujai draugei Chaney Jones padovanojo ypatingą dovaną: jos vertė - neįtikėtina

Garsusis reperis Kanye West žino, kaip reikia lepinti savo moterį. Kanye savo naująją draugę, modelį ir socialinių tinklų žvaigždę Chaney Jones nustebino ypatinga dovana, apie kurią ji svajojo jau seniai.

Teigiama, kad Kanye nupirko net 275 000 JAV dolerių vertės „Hermes“ „Birkin“ rankinę savo naujausiai draugei Chaney, kuri yra buvusios jo žmonos Kim Kardashian gyva kopiija. Pranešama, kad 24 metų Chaney visada labai norėjo šios konkrečios ir „labai, labai retos“ „Birkin“ rankinės, teigia merginai artimi šaltiniai. Chaney Jones ir Kanye West
Chaney Jones ir Kanye West
Vida Press


Teigiama, kad 44 metų repo žvaigždė per „FaceTime“ programėlę stebėjo, kaip Chaney antradienio vakarą, būdama Hiustone, atidaro dėžutę su naująją rankine.

Tiesa, Kanye anksčiau padovanojo „Birkin“ rankinę ir savo paskutinei draugei, aktorei Juliai Fox jos 31-ojo gimtadienio proga. Neseniai Julia atskleidė, kad gavusi „Birkin“ rankinę kaip dovaną jautė „didelį spaudimą“. „Nežinau, ar įsivaizduojate, ką reiškia gauti „Birkin“ rankinę, kai nesate labai turtingas žmogus. Tai tikrai labai nerimą keliantis dalykas“, – prisipažino ji „New York Times“. „Jūs nuolat tikrinate, ar „Birkin“ rankinė stebuklingai neužsiaugino sparnų ir nedingo kaip į vandenį. Baisu turėti „Birkin““, – sakė Julia, kuri prabangų daiktą iš dėžutės išėmė tik keletui dienų, o vėliau vėl atgal padėjo į dėžutę.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis