Į Lietuvą atvyksiančios „Måneskin“ grupės lyderis Damiano David pasirodė su viešai nedažnai matoma mylimąja

Vakar paskelbus, jog į Lietuvą vasarą atvyks garsioji roko grupė „Måneskin“, nudžiugo daugelis „Eurovizijos“ nugalėtojų gerbėjų. Ypač - merginų, kurios pagaliau galės gyvai pamatyti savo dievaitį - grupės lyderį Damiano David.

Tiesa, apie tai, jog galėtų suvilioti žavųjį italą ir pradėti su juo draugauti, merginos gali tik pasvajoti. Damiano ketverius metus romantiškus ryšius puoselėja su Giorgia Soleri. Giorgia - perspektyvus Milano modelis ir socialinių tinklų žvaigždė, kurią instagrame seka 200 tūkstančiai žmonių. Vis dėlto šie santykiai iki šiol išlieka paslaptyje – nei vienas, nei kitas neviešina savo bendrų nuotraukų socialiniame tinkle. Tad viešumoje pamatyti garsiąją porelę - ne toks jau dažnas reiškinys.


Vis dėlto tą padaryti pavyko Romoje, Italijoje į rašytojos Valentinos Miros knygą pavadinimu „X“ pristatymą atvykusiems žmonėms. Tarp pristatymo dalyvių buvo ir Damiano su mylimąja.


Damiano ir Giorgia
Damiano ir Giorgia
Vida Press


Pora meiliai vienas su kitu bendravo ir drąsiai pozavo fotografams. Regis, bent trumpai akimirkai jie pamiršo apie tai, kaip vertina santykių privatumą ir tiesiog pasidžiaugė buvimu drauge bei smagiu laiku. Pora šiam vakarui net susiderino drabužius - abu vilkėjo juodais drabužiais ir atrodė rafinuotai bei elegantiškai.


Damiano ir Giorgia
Damiano ir Giorgia
Vida Press


Tiek nuo Damian, tiek ir nuo Giorgina veidų visą vakarą nedingo šypsenos - regis, jie yra įsimylėję taip, tarsi būtų ką tik susitikę. Stiprų ryšį jau ketverius metus puoselėjanti pora tikrai žino tvirtų bei sėkmingų santykių paslaptį - Damian dažnai koncertuojant užsienyje pora neretai leidžia laiką atskirai. Vis dėlto atrodo, kad pertraukos ir atstumas neigiamos įtakos jų santykiams nedaro.


Argi ne žavinga pora?


Damiano ir Giorgia
Damiano ir Giorgia
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis