Viena sekamiausių Lietuvos „tiktokerių“ Rosita Dargužaitė: sėkmę šioje platformoje užtikrina įdėtos pastangos bei kantrybė

Tiktokas - puikiai visiems žinoma internetinė platforma tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Užsienyje gausu žmonių, išgarsėjusių visame pasaulyje būtent šios programėlės pagalba. Vis dėlto ir mūsų šalyje yra žinomų tiktokerių, kurių paskyras seka tūkstančiai žmonių.

Viena jų - abiturientė Rosita Dargužaitė, kurią TikTok platformoje galima rasti kaip rosiewinnoh. Mergina savo tiktok paskyroje yra subūrusi beveik 70 tūkst. sekėjų būrį, kuris seka visus vaizdo įrašus, kuriuos patalpina Rosita. Nusprendėme pasikalbėti su Rosita ir pasiteirauti, kaip jai į savo TikTok platformą pavyko pritraukti tiek daug žmonių bei kur slypi jos kūrybiškumo paslaptis.


Rosita, esi viena populiariausių tiktokerių Lietuvoje. Papasakok, iš kur tau kyla tiek idėjų tiktokui?


Iš tiesų, programėle jau naudojuosi tuomet, kai ji vadinosi „Musical.ly". Nuo tų laikų sekiau vaizdo įrašų tendencijas, be to, man visada patiko kurti, redaguoti. Prieš penkerius metus pradėjau kurti vaizdo įrašus Youtube platformoje, tačiau TikTokas man pasirodė priimtinesnė platforma, nes yra lengviau pasiekiama auditorijos. Tiktoke talpinu labai panašų turinį, kokį kelčiau į Youtube. Man pačiai labai patinka daryti Aliexpress prekių peržiūras, o ir auditoriją tai domina (tai buvo pirmas mano populiarus vaizdo įrašas Youtube platformoje, surinkęs apie 50 tūkst. peržiūrų). Taip pat, kaip ir minėjau, nemažai idėjų semiuosi iš naujausių tendencijų, taip pat mėgstu ir įdomius makiažus, juos taip pat kuriu ir demonstruoju savo auditorijai


Kaip manai, kodėl tau pavyko suburti tokį gausų TikTok sekėjų ratą?


Manau, kad mano paskyra yra viena iš tų, kuri neužaugo greitai, tarkime, per mėnesį ar savaitę, kaip kai kurių lietuvių, kurie neseniai pradėjo kurti įrašus. Manau, jog laikui bėgant mano sekėjų ratą man padėjo suburti kantrybė ir uolus darbas kuriant vaizdo turinį tiek daug metų. Žinoma, negaliu pamiršti ir to, kad dariau tai, kas man patinka ir priimtina. Nekeliu vaizdo įrašų kiekvieną dieną, lyg tai būtų koks darbas. Patalpinu vaizdo įrašą, kai nesu apsikrovus mokslais, turiu originalią idėja, arba tiesiog puikiai jaučiuosi.

Ką manai apie Lietuvos TikTok rinką - ar ši platforma, tavo nuomone, Lietuvoje populiari?


Žinoma. Seniau girdėdavau kalbų, kad ši platforma neturi potencialo. Buvo ir sakančių, jog paprasčiausiai darausi sau gėdą, kad talpinu ten įrašus. Vis dėlto po kiek laiko pamačiau tuos kritikus ne kur kitur, o TikToke. Žinoma, pati programėlė labai pasikeitė, atsirado nauji nustatymai, ilgesnių vaizdo įrašų trukmės įkėlimai. Tie, kas naudojasi programėle bent 5 - erius metus, žino, kad anksčiau ten nebuvo jokių serialų ištraukų ir naujienų, tik muzika ir vaizdo įrašai, kurių daugelis buvo nufilmuoti „Slow Motion" būdu arba priekine kamera lūpų sinchronizavimu su muzika bei įvairiais rankų gestais.


Ką pati seki iš žinomų pasaulyje tiktokerių? Gal semiesi iš jų idėjų?


Seku tokius žinomus žmonės, kurie turi panašius interesus: barmenus, muzikantus, auskarus veriančius žmones, verslininkus, aktorius, įgarsintojus, visažistus. Iš jų vaizdo įrašų pati ką nors išmokstu ir visuomet žinau, kad galėsiu žinias panaudoti ateities praktikoje, o gal net karjeroje. Na, o daugiausiai idėjų pačiam turiniui semiuosi iš For You internetinio puslapio, kadangi ten galima stebėti, kas dabar yra populiaru ir madinga.Rosita Dargužaitė
Rosita Dargužaitė
Asm. albumo nuotr.Kuri socialinė platforma tau artimesnė - Instagramas ar TikTokas?


Man TikTokas yra daug artimesnis nei Instagramas. Manau, kad joje žmonėms yra daug lengviau rasti talentingus ir jiems priimtinus individus. TikTok platformoje lengviau susirinkti auditoriją ir nereikia mokėti pinigų. Instagram platformoje verslininkai paprastai remia savo įrašus, kad juos pamatytų kiti. TikToke viskas priklauso nuo sėkmės, nes nežinomas verslas gali tapti labai populiariu be jokių finansinių indelių, tereikia daug pastangų ir kantrybės!


O ką veiki gyvenime be socialinių tinklų turinio kūrimo?


Vis dar mokausi dvyliktoje klasėje. Tie, kas mane seka, tikriausiai pastebėjo, kad pastaruoju metu talpinu labai mažai turinio. Taip yra būtent dėl to, kad ruošiuosi egzaminams, skiriu pirmenybę mokslams ir artimiesiems. Vis dėlto, nors šiuo metu socialinius tinklus apleidau, žadu grįžti su dviguba jėga!


Kokie yra tavo hobiai, ką dažniausiai veiki laisvalaikiu?


Laisvalaikiu muzikuoju: groju, dainuoju, kuriu dainas. Youtube ir Spotify platformose jau esu išleidusi tris dainas. Taip pat domiuosi auskarų vėrimu, verslo subtilybėmis. Daug laiko skiriu vizažui, kad neprarasti jau turimų sugebėjimų. Nuo žiemos pradėjau mokytis daugiau apie kokteilių gamybą, tai man yra vienas iš labiausiai atpalaiduojančių hobių šiuo metu. Įvairiose šventėse bei renginiuose įgaunu naudingos praktikos. Tiesą sakant, man patinka viskas, kas susiję su kūryba, nemėgstu monotoniško gyvenimo būdo.Rosita Dargužaitė
Rosita Dargužaitė
Asm. albumo nuotr.Kokios tavo ateities vizijos, planai? Ar ir toliau ketini kurti turinį socialinėje medijoje?


Kaip ir minėjau, esu žmogus, kuriam nuolat reikia pokyčių. Man labai sunku įspėti savo ateities planus, kadangi kiekvieną dieną mąstau vis kitaip ir susigalvoju vis kitų tikslų. Kaip bebūtų, labiausiai noriu sieti gyvenimą su kūryba, nesvarbu, kokia sritimi. Labiausiai mane domina įgarsintojos, barmenės, auskarų verėjos, prodiuserės, dainininkės, aktorės ae verslininkės specialybės. Nesvarbu, kokią specialybę pasirinksiu ateityje, turbūt derinsiu kelias veiklas vienu metu. Tikrai žinau, jog neapleisiu ir socialinių tinklų, nes jie man bus reikalingi. Baigusi šiuos metus mokykloje, žadu grįžti į Youtube platformą, daugiau kurti TikTok vaizdo įrašų, vėl išleisti muzikinių kūrinių, gal net atidaryti internetinę auskarų pardavimo svetainę. O visa tai sieja ir socialiniai tinklai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis