„Vampyrų dienoraščių“ žvaigždės pokyčiai verčia sunerimti: kur dingsta aktorės grožis? (FOTO)

Jau senokai šnekama, jog žymioji aktorė, serialo „Vampyrų dienoraščiai“ žvaigždė Nina Dobrev metams bėgant keičiasi kardinaliai.

Nors įžymybė aktyviai sportuoja, sveikai maitinasi ir geria daug vandens, vis dėlto ant raudonojo kilimo šiuo metu ji atrodo mažų mažiausiai neįprastai. Nors aktorei vos 29 - eri, tačiau jos figūra virto keistai kaulėta, ypač išryškėjo kaklo raumenys, todėl pozuodama fotografams ji atrodo kone penkeriais ar dešimt metų vyresnė nei yra iš tiesų. O galbūt kaltas prastas apšvietimas, išryškinantis visus tariamus Ninos trūkumus?

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Prašmatniame renginyje pasirodžiusi Nina pasirinko nuostabią dizainerio Marco Jacobso pilkšvą suknelę bei minimalistinį makiažą, vos vos pabrėžiant egzotiškus merginos veido bruožus. Vis dėlto aktorės fizinis pavidalas atrodė neatpažįstamas - ant kūno išryškėjo kiekvienas Ninos raumuo! Žinoma, kalčiausia dėl tokio išvaizdos akibrokšto yra genetika, mat yra figūrų tipų, į kuriuos žvelgiant ypatingai išryškėja kaklo ar rankų raumenynas. Na, tikėkimės, jog Nina toli gražu nekompleksuoja dėl tokio tariamo išvaizdos trūkumo - talento nevalia eikvoti mintimis apie išvaizdą!

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Nina Dobrev
Nina Dobrev
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis