10 įdomių faktų apie serialą „Tautos tarnas“, kurio pagrindinė žvaigždė - Ukrainos prezidentas Volodymyr Zelenskyy

Vakar buvo paskelbta, kad Lietuvoje kitą savaitę bus pradedamas rodyti serialas „Tautos tarnas“, kuriame vaidina Ukrainos prezidentas Volodymyr Zelenskyy.

Seriale pasakojama, kaip 30 - metis vidurinės mokyklos istorijos mokytojas Vasilis Petrovičius Goloborodko išrenkamas Ukrainos prezidentu po to, kuomet išplinta vaizdo įrašas, kuriame jis piktinasi dėl korumpuotos vyriausybės veiksmų. Šis serialas karo su Ukraina akivaizdoje pasaulyje susilaukė labai daug dėmesio, taip pat ir mūsų šalyje. Siūlome susipažinti su keliais įdomiais faktais apie serialą, kuriame vaidino Ukrainos didvyriu tituluojamas Zelenskyy.


Zelenskyy tai - ne pirmas vaidmuo kine


Zelenskyy vaidmuo šiame seriale - ne pirmas. Jis debiutavo kine 2005 metais. Zelenskyy vaidino ir pats rašė scenarijų muzikinei komedijai „Trys muškietininkai“. Jame Ukrainos prezidentas vaidino D'Artanjaną. Vėliau jis vaidino filmuose „Jokios meilės mieste“, „Korporalas prieš Napoleoną“, „8 pirmieji pasimatymai“ ir „Meilė Vegase“.


Zelenskyy vaidmuo tapo pranašingas


„Tautos tarnas“ Ukrainos televizijos ekranuose pirmą kartą pasirodė 2015 metais. Zelenskyy po serialo išleidimo išgarsėjo visoje šalyje. 2019 m. Zelenskyy nusprendė kandidatuoti į Ukrainos prezidento postą su partija „Tautos tarnas“ ir tapo šeštuoju, pačiu jauniausiu per visą istoriją Ukrainos prezidentu.Volodymyr Zelenskyy
Volodymyr Zelenskyy
Vida PressSerialas neliko nepastebėtas ir kino kritikų


Serialas „Tautos tarnas“ neliko nepastebėtas ir kino profesionalų. Tarptautiniame Seulo festivalyje (SDA) „Tautos tarnas“ pateko net į konkurso finalą. 


Seriale vaizduojami įvykiai atitinka realų gyvenimą


Zelesnkyy personažas seriale vaizduojamas kaip atsidavęs tautai, paprastas bei nepasiduodantis aplink besisukiojantiems oligarchams. Šiandien Zelesnkyy yra Ukrainos prezidentas ir žmogus, kovojantis už Ukrainos laisvę. Ar ne simboliška?


Serialą kūrė Zelenskyy kompanija „Kvartal 95“


1997 metais Zelenskyy ir jo komedijų trupė „Kvartal 95“ pasirodė televizijos improvizacinės komedijos konkurse „KVN“, tuomet Zelensky ir išgarsėjo nacionaliniu mastu. Serialą „Tautos tarnas“ būtent ir kūrė prodiuserinė kampanija „Kvartal 95“


Seriale kartu su V. Zelenskyy išgarsėjo ir G. Bezruk


Kartu su Zelenskyy filme vaidino ir aktorė bei dainų atlikėja Galina Bezruk. Ji įgijo šlovę nacionaliniu mastu televizijos „Tautos tarnas“ serialo dėka. Aktorė taip pat žinoma iš serialo „The Last Moskal“.


Serialas Ukrainoje žaibiškai išpopuliarėjo


Kuomet pasirodė televizijos ekranuose, serialas „Tautos tarnas“ labai greitai įsiveržė į žiūrimiausių Ukrainos serialų viršūnes. Serialas Zelenskyy ir kitiems jame vaidinusiems aktoriams pelnė šlovę, o Zelenskyy padėjo ir laimėti rinkimus į prezidento postą.Volodymyr Zelenskyy
Volodymyr Zelenskyy
Vida PressSusidomėjimas serialu šiandien - milžiniškas


Prasidėjus Rusijos invazijai į Ukrainą, susidomėjimas „Tautos tarnu“ išaugo. Naujienų agentūra ELTA pranešė, kad teises į 2015 m. Ukrainoje rodytą serialą panoro įsigyti Graikijos, Didžiosios Britanijos, Rumunijos, JAV ir kitų šalių transliuotojai.


Serialas pasirodė ir „Netflix“ platformoje


Anglų kalba subtitruotas serialas pasirodė „Netflix“ platformoje. Taip pat šį serialą nemokamai galima pažiūrėti ir „Tautos tarno“ oficialiame „YouTube“ kanale.


Serialas mūsų šalyje jau buvo rodytas


24 serijų ukrainiečių serialas mūsų šalyje jau buvo rodytas 2018 metų vasarą - tais metais jį galėjo išvysti televizijos kanalo LNK žiūrovai.


Serialas Lietuvoje bus rodomas nuo kito pirmadienio


Serialą „Tautos tarnas“ Lietuvos televizijos ekranuose bus galima išvysti jau nuo kito pirmadienio, kovo 21 d. Jis bus rodomas 20.30 val. Lietuvos laiku per TV3 televiziją.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis