10 faktų apie pirmąją Ukrainos damą Oleną Zelenską

Olena Volodymyrivna Zelenska yra Ukrainos scenaristė ir dabartinė Ukrainos pirmoji ponia, prezidento Volodymyr Zelenskyy žmona. 2019 metų gruodį Oleną žurnalas „Focus“ įtraukė į 100 įtakingiausių ukrainiečių sąrašą, kuriame ji užėmė 30 vietą.

Šiandien, jau šeštą dieną besitęsiant Rusijos invazijai į Ukrainą, viena įtakingiausių Ukrainos moterų iš visos širdies palaiko savo vyrą Volodymyr bei visus tautiečius, kovojančius dėl šalies laisvės. Surinkome keletą faktų apie šią asmenybę.


Olena su būsimu vyru susipažino dar mokydamasi universitete


Olena, kaip ir Volodymyr, gimė Kryvyi Rih mieste, Dnepropetrovsko srityje. Jie kartu lankė tą pačią mokyklą. Vis dėlto Olena ir Volodymyr artimiau susipažino, kuomet Olena studijavo Kryvyi Rih nacionalinio universiteto Statybos fakultete.


Aštuonerius metus trukusią draugystę vainikavo sužadėtuvės


Volodymyr kartą pasakojo, įdėjo nemažai laiko ir pastangų, kad pelnytų Olenos palankumą. Jam teko pakovoti dėl mylimos moters širdies. Praėjo aštuoneri draugystės metai, kol galiausiai Volodymyr pasiūlė Olenai tapti jo žmona.Volodymyr Zelenskyy, Olena Zelenska
Volodymyr Zelenskyy, Olena Zelenska
Vida Press


Moteris niekuomet nedirbo pagal specialybę


Nors Olena baigė architektūros studijas ir turi architektūros magistrės išsilavinimą, pagal specialybę ji niekada nedirbo. Šiuo metu ji dirba „Studio Kvartal 95“ scenariste. Tai ta pati bendrovė, kurią įkūrė jos vyras.


Olena su Volodymyru turi du vaikus


Olena ir Volodymyr turi du vaikus. Jų dukra Aleksandra Zelenskaja gimė 2004 metais, o sūnus Kyril porai gimė 2013 metais. Šiandien jų dukrai yra 18, o sūnui - 9 metai.


Olena palaikė savo vyro sprendimą kandidatuojant į prezidento postą


Nors Olena suprato, kaip pasikeis jos pačios ir jos šeimos gyvenimas, ji betarpiškai palaikė savo vyro sprendimą kandidatuoti į prezidentus.Olena Zelenska
Olena Zelenska
Vida PressTapo jauniausia Ukrainos pirmąja ponia


Kuomet Volodymyr tapo Ukrainos prezidentu, Olena tapo jauniausia Ukrainos pirmąja ponia, o jos vyras – jauniausiu prezidentu Ukrainos istorijoje. Šiandien jiems abiems yra po 44 metus.


Olena nemėgsta perdėto dėmesio


Olena - rami, rafinuota ir elegantiška moteris, kuri nemėgsta perdėto dėmesio ir šou pasaulio tviskesio. Net ir Ukrainos žiniasklaidoje nėra daug informacijos apie Oleną.


Moteris taip pat nuo viešumo stengiasi apsaugoti ir vaikus


Olena stengiasi išlaikyti įprastinį gyvenimo būdą bei apsaugoti vaikus nuo viešumo. Nors vyriausioji Olenos ir Volodymyr dukra Sasha jau vaidino keliose kino juostose, tačiau Olena tikisi, kad ji gyvenime pasuks ne aktorės keliu.Olena Zelenska
Olena Zelenska
Vida PressOlena yra viena iš „Studio Kvartal 95“ įkūrėjų


Olena šiandien yra viena iš „Studio Kvartal 95“ - ryškiausios Ukrainos pramogų gamybos įmonės - įkūrėjų. Moteris yra pripažinta nacionaliniu ir visuotiniu mastu už turinio kūrimą laidose ir filmuose. 


Šiomis sunkiomis dienomis Olena bendrauja su tautiečiais per „Instagram“


Olena šiuo sunkiu Ukrainai metu bendrauja su žmonėmis per socialinę žiniasklaidą. Kol kas nuo Rusijos invazijos į Ukrainą pradžios ji „Instagram“ paskelbė du įrašus. Moters „Instagram“ paskyros sekėjų skaičius smarkiai auga - šiandien jis siekia du milijonus sekėjų iš viso pasaulio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis