Gražioji Lietuvos pora Vaiva ir Karolis: „Net ir tobuluose santykiuose gausu išbandymų“ (FOTO)

Šiais laikais nelengva sutikti visapusiškai asmenybę atitinkančią antrąją pusę. Kartu norisi ne tik smagiai leisti laiką, bet ir pailsėti, patylėti pasidalinti gyvenimiškais rūpesčiais. Dažna iš mūsų metų metus ieško to tobulojo, kuris privalo atitikti standartus ir pateisinti lūkesčius, tačiau nesusimąsto, jog net sutikus svajonei prilygstantį vaikiną nebus lengva. Santykiai – nuolatinis darbas, reikalaujantis daugybės pastangų, laiko bei apibusio supratimo.

Tam pritaria ir socialiniuose tinkluose aktyvi lietuvaitė Vaiva, kuri kartu su vaikinu Karoliu kuria meilės istoriją. Kaip ir daugelis, ji nėra tobula – mergina pripažįsta, jog neretai santykiai nesiklosto taip, kaip tikiesi, o ginčų ir nesutarimų taip pat pasitaiko. Be to, Vaivos ir Karolio susipažinimo istorija tikrai nebuvo magiška, todėl santykiai galėjo nutrūkti... vos prasidėję.

Vis dėlto ši nuostabi jauna pora teigia atradę savo santykių sėkmės formulę ir žino – jei ateityje iškils kokių nors bėdų ar nesusipratimų, Vaiva ir Karolis juos spręs drauge. Juk svarbiausia – bendrystė! Smagus interviu su Vaiva apie merginos aktyvią veiklą socialiniuose tinkluose ir, žinoma, meilę.

Vaiva, esi aktyvi socialiniuose tinkluose Instagram platformoje turi nemažai sekėjų. Į paskyros administravimą įdedi nemažai pastangų ar tai daugiau tavo hobis, vienas laisvalaikio praleidimo būdų?

Visi draugai žino, kad susitikus su manimi aš visada paprašysiu nufotografuoti, todėl kartais net juokauja, kad esu Instagramo auka. Man asmeniškai yra didelis malonumas koreguoti savo nuotraukas, ir kelti jas į Instagram socialinę paskyrą, todėl drąsiai galiu sakyti, kad tai tikrai vienas iš mano hobių. Gaila, kad paskutiniu metu dėl intensyvių studijų nebeturiu tiek laisvo laiko tam.

Matyti, jog esi sportiška, kūno formas prižiūrinti mergina. Kada susidomėjai sportu ir jis tavo gyvenime pradėjo vaidinti svarbų vaidmenį?

Pirmą kartą į sporto salę nuėjau prieš maždaug 4 metus (tuomet į sporto salę užsukdavau retai ir net nežinojau, ką darau, todėl buvo nuobodu), tačiau labiau užsikabinau tik prieš 3 metus, kuomet į naują sporto salę nuėjau kartu su draugėmis, tad į treniruotes pradėjau eiti su džiaugsmu, jos tapo įdomesnės, rimtesnės. Viena su kita dalindavomės patirtimi ir žiniomis, taip motyvuodavome viena kitą, o kartu su matomais rezultatais gimė meilė sportui.

Galbūt su fizine veikla siesi ateitį?

Nemanau, man sportas tik dar vienas laisvalaikio praleidimo būdas, laisvalaikis, kuris teikia džiaugsmo, tačiau esu tik mėgėja ir sieju savo gyvenimą su visiškai nieko bendro su sportu neturinčia specialybe.

Tu ir tavo vaikinas Karolis - viena dailiausių Lietuvos porų socialiniuose tinkluose. Papasakok, kaip įvyko jūsų pažintis.

Pirmiausia mums labai malonu tai girdėti! O susipažinome, šiomis dienomis tikriausiai įprastu būdu internetu, tiksliau per Snapchat programėlę. Tiesa, bendravome ir susitikdavome ilgą laiką labiau kaip geri draugai, keista pagalvojus, kaip draugiški snap'ai išsivystė į rimtus santykius... Be to, mūsų pirmo pasimatymo turbūt niekada neužmirsiu - pakvietė susitikti, susitarėme ir jau laukiu sutartoje vietoje ir sutartu laiku, o jo kaip nėra taip nėra. Šaltą vakarą lyjant lietuj (o aš neturėjau skėčio) laukiau jo gal pusę valandos tamsiame skersgatvyje. Jei atvirai, tuomet galvojau, kad gyvenime su juo daugiau draugais ir nebūsime (juokiasi). Žinoma, susitikus Karolis atsiprašė, kad vėlavo ir paaiškino vėlavimo priežastį. Dabar visada tai prisiminus abiems kyla šypsena.

Abu esate sportiški, fizinė veikla artima tiek tau, tiek Karoliui. Galbūt kartu sportuojate?

Taip, abiems mums sportas tikra atgaiva, o sportuoti kartu buvo svajonė, tačiau šis malonumas netruko ilgai, nes Karolis šiais metais pradėjo studijas kitame mieste, tad dabar jau tenka sportuoti atskirai.

Niekas negalėtų paneigti, jog abu esate gražūs žmonės, sulaukiantys dėmesio. Ar niekada neteko vienas kito pavyduliauti?

Ilgai galvojau kaip atsakyti į šį klausimą, tad paklausiau Karolio, kaip jis galvoja, atsakymas buvo, kad ,,tikrai tenka, bet pasitikiu savo antra puse ir žvelgiu į tai kaip į komplimentą, nes turiu gražiausią antrą pusę“. Jei atvirai, visiškai jam pritariu, nes būna visko.

Koks yra jūsų sėkmingų santykių receptas?

Svarbiausia nesitikėti, kad santykiai visada ,,eis kaip iš sviesto“, mums, kaip ir visoms kitoms normalioms poroms, pasitaiko ir pykčių, ir ginčų. Be to, daug ką keičia, kai su antra puse esi kartu ir geriausi draugai, visada gali būti savimi, išsikalbėti, ir veikti viską arba nieko, nes ir rami tyla kartu yra maloni. Visada palaikome viena skitą arba patariame vienas kitam. Be to, nebijome ir vienas kitą pašiepti, tai net pagyvina mūsų santykius. Tad buvimas tikrais draugais ir yra mūsų vieša sėkmingų santykių paslaptis.

Užsuk į Vaivos Instagram paskyrą ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis