„The Tinder Swindler“ išgarsėjęs sukčius Simon Leviev nesislepia nuo viešumo: žada kurti pasimatymų šou

Regis, jog dokumentikoje „The Tinder Swindler“ išgarsėjęs sukčius iš Izraelio Simon Leviev neketina slėptis nuo viešumos. Priešingai, jis trokšta pasinaudoti staiga jį užklupusiu populiarumu ir pakeisti neigiamą įvaizdį apie save kitų akyse.

Vos pasirodęs „Netflix“ dokumentinis filmas „The Tinder Swindler“ sulaukė didžiulio susidomėjimo. Dokumentiniame filme pasakojama, kaip naudodamasis internetinių pažinčių programa „Tinder“, iš Izraelio kilęs sukčiautojas Simon Leviev iš moterų išviliojo milijonus JAV dolerių. Simon šiuo metu vienas ieškomiausių žmonių „Google“ sistemoje.


Pranešama, kad Simon nusprendė užkariauti Holivudą ir kurti pasimatymų šou, kuris, tikėtina, pasaulyje susilauks labai daug dėmesio. Jaunas vyras pasirašė sutartį su Holivudo agente Gina Rodriguez, kuri atstovauja daugumai pramogų pasaulio žvaigždžių, tarp kurių yra ir žymioji Mama June.

Simon, kuris iš patiklių moterų išviliojo dešimtis milijonų JAV dolerių, nori surengti tikrą meilės šou ir sukurti savo paties pasimatymų laidą. Laidoje moterys bei merginos iš viso pasaulio varžytųsi dėl jo meilės. Kitas galimas sukčiaus projektas yra tinklalaidė, kurioje įvairios moterys dalintųsi savo patirtimi apie santykius, o Simon, tikėta, joms negailėtų patarimų.


Vos pasirodžius žiniai apie galimą sukčiaus šou bei tinklalaidę, pasaulio moterys ir merginos suskubo komentuoti, jog šie projektai - neetiški. Juolab, kad, daugelio teigimu, Simon per lengvai išsisuko dėl savo padarytų aferų. Kaip bebūtų, tikėtina, jog jei Simon planai bus įgyvendinti, jo projektai tikrai sulauks milžiniško susidomėjimo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis