Dėl nemamytiško eglesio apkaltinta Kylie Jenner: „Kylie, tu toli gražu nesi mama“ (FOTO)

Kaip manote, kaip elgiasi mergina ar moteris, davusi gyvybę mažam žmogučiui pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais? Daugelis atsakys, jog stengiasi su vaiku praleisti kuo daugiau laiko.

Natūralu - vaikui reikalinga ne tik atidi priežiūra, bet ir emocinis ryšys, kurį gali suteikti tik mamos buvimas šalia. Psichologų yra įrodyta, kad kuo artimesnį ryšį su savo atžala jo pirmaisiais gyvenimo momentais vysto moteriškosios lyties atstovės, tuo, tikėtina, glaudesnis jis išsilaikys ir vėlesniame amžiuje, vaikui augant.

Regis, socialinių tinklų žvaigždė Kylie Jenner, vos prieš du mėnesius pagimdžiusi dukrelę Stormi šios tiesos arba nežino, arba numoja į ją ranka. Bent jau taip teigia didžioji dalis Kylie gerbėjų, kurie niekaip nesuvokia, kaip Kylie palieka vos dviejų mėnesių mažylę auklei ir leidžia laisvalaikį toli nuo jos.

Didžiausia pasipiktinimo banga kilo po savaitgalį praūžusio „Coahellos“ festivalio, kurio metu Kylie šėlo su kitais festivalininkais, fotografavosi apsinuoginusi ir, jei tikėti šaltiniais, vartojo alkoholinius gėrimus.

Žinoma, Kylie Jenner amžius - itin jaunas, ji tėra vos dvidešimties, tačiau, anot skeptikų, tai ne pretekstas palikti mažylę ir daugiau nei trims dienoms išvažiuoti į festivalį. Ginančios vaiko teises kaipmat užsipuolė Kylie: „Kylie, jei taip nori į vakarėlius, nereikėjo gimdyti“, „Norėdama būti gera mama ji pirmiausia turi nustoti elgtis vaikiškai“, „Tai kraupu... dukrytei vos dveji mėnesiai! Jei jai būtų du metai, tuomet būtų kita kalba“, „Kylie, tu puolei žemai, labai žemai“, - tokie ir dar kritiškesni komentarai skriejo Kylie pusėn.

Regis, Kylie būtina ruošti rimtą atsaką. Jos sekėjų bazė - milžiniška, bet net ir patys vėjavaikiškiausi gerbėjai supranta, kaip svarbu motinai vystyti ryšį su vaiku.

Kylie „Coahellos“ festivalyje:

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Apr 14, 2018 at 12:59pm PDT

I’m not a regular mom I’m a cool mom

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Apr 13, 2018 at 5:53pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis