Legendinio „Apple“ įkūrėjo Steve'o Jobso jaunėlė dukra Eva Jobs: kur ją nuvedė likimas? (FOTO)

23 metų Eve Jobs - jauniausia velionio technologijų magnato Steve'o Jobso ir milijardierės investuotojos Laurene Powell - Jobs atžala. Mergina, kaip ir jos tėvai, baigė Stanfordo universitetą, kuriame, beje, Steve ir Laurene pirmą kartą susitiko.

Eve, kaip daugelis kitų turtingų tėvų atžalų, galėtų leisti sau nedirbti ir tiesiog mėgautis prabangiu gyvenimu. Vis dėlto mergina atkakliai stengiasi įgyvendinti savo svajones ir sparčiai virsta suaugusia, sėkmės lydima moterimi.


Eve Jobs
Eve Jobs
Vida Press


Viena didžiausių Eve aistrų yra leisti laiką gamtoje ir varžytis jojimo varžybose. Ji yra profesionali jojikė ir, nepaisant jauno amžiaus, jau yra iškovojusi kelis svarbius titulus. Eve pradėjo jodinėti būdama šešerių, todėl turi sukaupusi didelę jodinėjimo patirtį. „Horse Sports“ duomenimis, Eva užima penktą vietą iš 1000 geriausių raitelių iki 25 metų pasaulyje. Žinoma, jai padeda tai, kad ji treniruojasi 15 milijonų JAV dolerių vertės rančoje Velingtone, Floridoje, kurią jos mama Laurene nusipirko 2016 m. Šioje įspūdingoje rančoje įrengtos modernios arklidės, kur gyvena dvidešimt žirgų, todėl Eve sudarytos palankiausios reikiamos sąlygos sportuoti ir siekti geriausių rezultatų.


Mergina varžosi su kitomis garsių asmenybių, tokių kaip Billas Gatesas, Bruce‘as Springsteenas ir Stevenas Spielbergas dukromis Jennifer Gates, Jessica Springsteen ir Destry Spielberg.


Eve Jobs
Eve Jobs
Vida Press
Eve Jobs
Eve Jobs
Vida PressNa, o naujausia „Apple“ genijaus dukros aistra - modeliavimas. Praėjusių metų rugsėjo mėnesį Eve žengė podiumu Paryžiuje, todėl jos vardas plačiai nuskambėjo mados pasaulyje. 23 metų mergina Paryžiaus mados savaitėje debiutavo vaikščiodama Coperni mados pristatyme, vilkėdama žalsvą sportinę palaidine su aliuzija į obuolį bei segėdama tviskantį sijoną. Mados kritikai negailėjo liaupsių Eve, girdami ne tik nepriekaištingą merginos figūrą, bet ir pasitikėjimą, kuriuo ji spinduliavo žengdama podiumu.


Regis, šiuo metu veiklioji Eva yra pasirinkimų kelyje. Eva baigė daug žinių reikalaujančias mokslo technologijų studijas. Tad mergina šiuo metu balansuoja tarp darbo, susijusio su studijomis, jodinėjimo ir modeliavimo. Kurį kelią pasirinks „Apple“ įkūrėjo dukra? Tai parodys netolima ateitis.Eve Jobs
Eve Jobs
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis