Sportas - į naudą! Naujametiniame koncerte pasirodžiusi Miley Cyrus pademonstravo ištobulintas kūno formas (FOTO)

Kuomet daugelis iš mūsų Naujųjų metų išvakarėse šventė kartu su draugais, JAV atlikėja Miley Cyrus Naujųjų metų vakarą sutiko koncertuodama.

Majamyje vykusiame naujametiniame koncerte pasirodžiusi atlikėja atrodė energinga ir pozityvi, nepaisant to, jog per Naujuosius jai teko dirbti. Sportiniu triko su iškarpymais apsirengusi mergina pademonstravo ir išpuoselėtą savo figūrą. Kai kurių gerbėjų teigimu, ji dar niekuomet neatrodė taip gerai!


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida PressMiley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Miley dailios figūros paslaptis - sportas. Mergina aktyviai sportuoja - keturis kartus per savaitę susitinka su asmeniniu sporto treneriu ir kelias valandas pluša sporto salėje. Taip pat Miley savaitgalio rytais bėgioja, o radusi laiko namuose atlieka ir jogos pratimus. Vienam JAV leidiniui Miley prasitarė, jog aktyvi fizinė veikla jai leidžia ne tik palaikyti norimas kūno formas, bet taip pat padeda atsipalaiduoti bei pamiršti rūpesčius.


Nors Miley stengiasi vartoti kuo mažiau apdorotą maistą ir į savo mitybos racioną įtraukia kuo daugiau daržovių, atlikėja ne kartą yra sakiusi, jog nekenčia dietų bei kartais mėgsta pasilepinti nuodėmingu maistu. Svarbiausia, anot atlikėjos, gyvenime išlaikyti balansą. Aktyviai pasportavus sporto salėje, tikrai galima pasilepti mėgstamų ledų porcija ar šokoladiniu keksiuku. Nevalia savęs kankinti!


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida PressMiley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis