Kaip šiandien atrodo gražiausia pasaulio mergaite vadinta prancūzaitė Thylane Blondeau? (FOTO)

Prancūzaitė Thylane Blondeau pirmą kartą podiumu žengė būdama vos ketverių, pristatė dizainerio Jeano Paulo Gaultier kolekciją. Netrukus mažylė buvo paskelbta gražiausia pasaulio mergaite.

Kai mergaitei buvo 10 m., fotografuotis ją pakvietė amerikiečių "Vogue". Mažosios Thylane fotosesija madų gigantui sukėlė daugelio pasipiktinimą, mat nuotraukose mergaitė pozavo ne tik ryškiai padažytu veidu, bet ir itin koketiškomis pozomis, papuošta kokteilinėmis suknelėmis bei aukštakulniais.


Po šio skandalėlio mergaitės karjera įsisiūbavo, daugėjo ir podiumo, ir fotosesijų pasiūlymų. Vieni dizainerių, pamilusių šią manekenę, - duetas " Dolce & Gabbana". Talentingieji dizaineriai pakvietė Thylane Blondeau Milano mados savaitėje demonstruoti jų naujausią pavasario ir vasaros kolekciją. Po šešiolikmetės Thylane pasirodymo "Dolce & Gabbana" kolekcijoje, mergina iki šiol negali atsiginti darbo pasiūlymų ir iki šiol sukasi mados pasaulyje. Šiandien jai dvidešimt ir ji yra sukaupusi nemenką patirties bagažą - ji bendradarbiavo su tokiais žymiais prekiniais ženklais kaip „Dolce & Gabbana“, „L'Oréal“, „Versace“, „Etam“ ir kiti.


Nors dabar vieniems atrodo, kad merginos grožis išbluko, tarsi suvienodėjo su kitų, kiti teigia, kad merginos grožis iki šiol gniaužia kvapą. Štai, į ką išaugo gražiausia pasaulio mergaite vadinta prancūzaitė!


Thylane Blondeau
Thylane Blondeau
Vida PressThylane Blondeau
Thylane Blondeau
Vida PressThylane Blondeau
Thylane Blondeau
Vida PressThylane Blondeau
Thylane Blondeau
Vida PressThylane Blondeau
Thylane Blondeau
Vida PressParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis