„Vampyrų dienoraščių“ aktoriaus žavesio neliko nė kiek? (FOTO)

Kažin, ar rastume didesnį atgarsį jaunimo gretose sukėlusį serialą nei Vampyrų dienoraščiai. Seriale vaidinę aktoriai išpopuliarėjo visame pasaulyje, todėl ir mes niekuomet nepraleidžiame naujienų apie Nina Dobrev ar Ianą Somerhalderį.

Trečioji ir populiarumu pastariesiems nenusileidžianti serialo žvaigždė - aktorius Paulas Wesley, kurio jau senokai neteko regėti gerbėjams. Nors Paulas vis dar aktyviai dalyvauja šou pasaulyje, šiuo metu jis yra pasirinkęs prodiuserio kelią, tad jį galima išvysti tik už kadro. Galbūt todėl šiandieninė Paulo išvaizda visai neprimena praeities gražuolio, dėl kurio prieš šešerius metus alpo viso pasaulio merginos?

Paul Wesley
Paul Wesley
Vida Press

Paul Wesley
Paul Wesley
Vida Press

Užsiauginęs barzdą bei pamiršęs, jog toks dalykas kaip antakių pincetas egzistuoja, vaikinas ištikimiausių Paulo gerbėjų teigimu nebėra toks dailus, kaip anksčiau. Aktorius dėl įtempto darbo grafiko numetė dar daugiau svorio, tad šiuo metu atrodo pernelyg sunykęs. Tiesa, nerimauti dėl merginų dėmesio garsiai įžymybei netenka - jo širdis jau kelerius metus priklauso aktorei Phoebe Tonkin, su kuria Paulas svajoja sukurti šeimą.

O tariamas dingęs žvaigždės žavesys gali būti bereikšmės gerbėjų šnekos - vis dėlto aktorius amžinai nebus gražuoliu saldainiuku, kokiu jį buvo pratusios laikyti fanės...

Paul Wesley
Paul Wesley
Vida Press

Staying balanced @livelokai #livelokai

A photo posted by Paul Wesley (@paulvedere) on May 31, 2016 at 3:05pm PDT

What is wrong with @mkmalarkey

A photo posted by Paul Wesley (@paulvedere) on Jul 14, 2016 at 9:25pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis