„TikTok“ atrasta Bellos Hadid antrininkė stebina panašumu į garsųjį modelį: gatvėje ją šaukia Bellos vardu (FOTO)

Kaip gali giminystės ryšiais visiškai nesusiję žmonės būti tokie panašūs? Šį klausimą daugelis iškelia matydami tikrą garsaus modelio Bellos Hadid kopiją - „TikTok“ žvaigždę Nely Ayd.

Pasirodo, modelis turi savo dvynę, tačiau nėra su ja susaisčiusi kraujo ryšiais. Nely Ayd - tiesiog stulbinamai panaši į gražuolę aktorę! Išraiškingos akys, tiesi nosytė, putlios lūpos ir gražūs, sveiki plaukai: nenuostabu, jog daugelis gatvėje ją šaukia Bella.


Dvidešimtmetė metų mergina tiesiog negali atsiginti žinomumo, mat daugelis jai žarsto komplimentus dėl jos grožio bei stulbinamo panašumo su žvaigžde. Nors ji pripažįsta, kad žmones jos „TikTok“ puslapis traukia dėl panašumo į Bellą, Nely sako, kad jos sekėjai tampa gerbėjais, nes ji juos užkariauja savo asmenybe. Viename ypač populiariame įraše, kuris buvo peržiūrėtas 1,7 milijono kartų ir surinko daugiau nei 150 000 patiktukų, Nely pakartojo sekėjo komentarą, kuriame sakoma: „Tu atrodai kaip Bella Hadid“, reaguodama į kamerą. Jauną moterį po minėtų vaizdo įrašų tiesiog užplūdo žinutės, jog ji iš tiesų - kaip iš akies traukta Bella.


Ką manysi tu, pamačiusi Bellos antrininkę?
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis