Vienas laukiamiausių 2022 m. „Netflix“ serialų „Inventing Anna“: sukčiautojos Annos Delvey istorija, garsiai nuskambėjusi visame pasaulyje

Neabejingi sukčiavimo istorijoms sulaikę kvapą laukia naujojo serialo „Inventing Anna“, kuris „Netflix“ kanale turėtų pasirodyti 2022 metų vasario mėnesį.

Šį serialą prodiusavo TV prodiuserė Shonda Rhimes, o pagrindinis serialo vaidmuo - sukčiautojos Annos Sorokinos, arba kitaip Annos Delvey - atiteko aktorei Juliai Garner.


Julia Garner serialo filmavimo užkulisiuose
Julia Garner serialo filmavimo užkulisiuose
Vida Press


Jei dar negirdėjote apie Anną Sorokiną (arba kitaip Anną Delvey), siūlome susipažinti su šios merginos istorija. Sukčiautoja Anna Sorokina yra Vokietijos rusė, kuri 2016 metais atvyko į Jungtines Valstijas ir prisistatė esanti turtinga paveldėtoja. Jauna mergina iš tiesų buvo ruso sunkvežimio vairuotojo, kuris būdamas 16 metų persikėlė gyventi į Vokietiją, duktė. Pasitelkusi gudrias apgavystes, Anna Sorokina - prisistatinėjusi save kaip Anną Delvey - iš kelių bankų gavo tūkstančius JAV dolerių paskolų. Anna Sorokina per ilgą apsimetinėjimo turtinga paveldėtoja laikotarpį vykdė rimtus finansinius nusikaltimus. Mergina mėnesių menėsius keliavo privačiais lėktuvais, gyveno prašmatniausiuose viešbučiuose, rengėsi brangiausiais garsių dizainerių drabužiais ir puošėsi prašmatniais juvelyriniais dirbiniais neapmokėdama jokių sąskaitų!


Annos viešpatavimas elito gretose baigėsi 2017 metų spalį, kuomet jai buvo pareikšti kaltinimai dėl „275 tūkst. JAV dolerių vagystės vykdant daugybę aferų“. 


Anna Sorokina
Anna Sorokina
Vida PressBūsimas „Netflix“ serialas sukasi apie tai, kaip viena Niujorko žurnalistė tiria legendinės „paveldėtojos“ Annos Delvey atvejį. Seriale keliamas klausimas: ar Annos istorija yra didžiausia afera, o gal tiesiog naujasis amerikietiškosios svajonės portretas? Seriale žurnalistė kovoja tam, kad atsakytų į svarbiausią klausimą: kas yra iš tiesų yra Anna Delvey? Serialas įkvėptas žurnalo „New York Magazine“ straipsnio „Kaip Anna Delvey apgavo Niujorko vakarėlio žmones“, kurį parašė Jessica Pressler, kuri taip pat yra kino filmų prodiuserė.


Ar tave sudomino ši istorija? Ketini žiūrėti serialą?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis